Запуск нового ринку е/е необхідно відкласти для вирішення важливих ризиків–керівник Low Carbon Ukraine Захман

Керівник проекту Low Carbon Ukraine Георг Захманн для видання ExPro заявив, що необхідно відтермінувати запуск нового ринку електричної енергії для вирішення важливих ризиків.

«Я б порадив відкласти відкриття ринку електроенергії до вирішення важливих ризиків. Наразі ринок не готовий з точки зору ринкової структури, інструментів захисту вразливих споживачів, обміну даними, основного програмного забезпечення та фінансового врегулювання», - сказав Захманн.

На його думку, існує ризик того, що ці проблеми можуть призвести до значного збільшення цін та боргових зобов'язань.

«Відповідно, я вважаю, що відстрочка з чітким планом відповідальності означає менший ризик для успішного відкриття ринку, ніж стрибки в холодну воду без будь-якої ідеї, як плавати і без будь-якого рятувального жилету поблизу», - додав Захманн. 

Проект Low Carbon Ukraine (LCU) є частиною Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI) і фінансується Федеральним міністерством із питань довкілля, збереження природи та радіаційної безпеки (відповідно до рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччини).

Як повідомляв ExPro, майже дві третини, 64% опитаних гравців ринку, експертів та державних органів підтримують відтермінування дати запуску нового ринку електричної енергії. Тоді як, 36% опитаних виступають за запуск нового ринку електроенергії з 1 липня.

11:36 / 28 травня 2019

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події