Запуск нового ринку е/е необхідно відкласти для вирішення важливих ризиків–керівник Low Carbon Ukraine Захман

Керівник проекту Low Carbon Ukraine Георг Захманн для видання ExPro заявив, що необхідно відтермінувати запуск нового ринку електричної енергії для вирішення важливих ризиків.

«Я б порадив відкласти відкриття ринку електроенергії до вирішення важливих ризиків. Наразі ринок не готовий з точки зору ринкової структури, інструментів захисту вразливих споживачів, обміну даними, основного програмного забезпечення та фінансового врегулювання», - сказав Захманн.

На його думку, існує ризик того, що ці проблеми можуть призвести до значного збільшення цін та боргових зобов'язань.

«Відповідно, я вважаю, що відстрочка з чітким планом відповідальності означає менший ризик для успішного відкриття ринку, ніж стрибки в холодну воду без будь-якої ідеї, як плавати і без будь-якого рятувального жилету поблизу», - додав Захманн. 

Проект Low Carbon Ukraine (LCU) є частиною Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI) і фінансується Федеральним міністерством із питань довкілля, збереження природи та радіаційної безпеки (відповідно до рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччини).

Як повідомляв ExPro, майже дві третини, 64% опитаних гравців ринку, експертів та державних органів підтримують відтермінування дати запуску нового ринку електричної енергії. Тоді як, 36% опитаних виступають за запуск нового ринку електроенергії з 1 липня.

11:36 / 28 травня 2019

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події