Про нас

Exploration&Production Consulting (EXPRO) — провідна консалтингова компанія, яка тримає у фокусі розвиток нафтогазової та енергетичної галузей України. Компанія оперативно висвітлює найбільш важливі події на ринках, що включає широке освітлення новин операційної діяльності державних та приватних компаній, що охоплюють сегменти видобування, транспортування, переробки та виконують експортно-імпортні операції на ринку торгівлі вуглеводнями, а також професійно висвітлює ключові події на ринках електроенергії: генерації, поставок, споживання та держрегулювання.

Консалтингова компанія EXPRO була заснована у 2016 році оглядачами ділової преси України. На меті компанії  – розвиток професійного майданчику для гравців ринку приватних та державних компаній у сфері нафти і газу та електроенергії. EXPRO перша в Україні почала тижневі дослідження ринку природного газу щодо цінової ситуації для різних категорій споживачів, обсягів видобутку, імпорту та транзиту газу, чим завоювала довіру з боку компаній – українських видобувників та трейдерів, а також постачальників газу з Європи.

Компанією засновані видання EXPRO Gas&Oil та EXPRO Electricity, які видаються у тижневому та місячному форматах українською та англійською мовами. З перших випусків аналітичні матеріали професійних видань знайшли своїх читачів серед учасників українського ринку та продовжують розширювати географію за рахунок іноземних компаній, які працюють, або планують почати діяльність в Україні.

Враховуючи досвід та повагу учасників ринку до EXPRO за короткий період було організовано декілька галузевих заходів – конференцій та семінарів, які збирають професіоналів серед українських та закордонних компаній у Києві, Одесі та Львові. Основні тематики заходів – розвиток видобутку нафти і газу в Україні, запровадження сучасних технологій на сервісному ринку та розвиток трейдингу газу.

Окремий напрямок діяльності консалтингової компанії EXPRO – спеціалізовані дослідження на ринках видобутку, нафтогазових сервісів та трейдингу. Спеціалісти компанії мають досвід виконання складних завдань щодо аналізу даних, зокрема тих, яких нема у відкритому доступі.