EXPRO Technologies

Видобувні та сервісні компанії постійно стикаються з рядом викликів: нестабільність цін на видобуті вуглеводні,  перенасичення ринку класичними технологіями видобутку та брак технологій; декарбонізація тощо. Для того щоб підтримувати видобуток на існуючих родовищах компанії щоденно вирішуть ряд завдань: оптимізують витрати, планують інвестиції, залучають фінансових та технологічних партнерів, впроваджують максимально довготривалу та економічно вигідну розробку родовищ.

EXPRO Consulting,  спираючись на знання, досвід та експертизу пропонує аутсорс технічних задач видобувних та сервісних компаній. Компанія започатковує новий напрямок - EXPRO Technologies (#ExproTech). До нового департаменту EXPRO долучились фахівці зі справжнім практичним досвідом роботи на родовищах Північної Америки та міжнародною профільною освітою.

ExproTech  пропонує послуги з консультування та супроводу замовників по наступних основних напрямках:

Підбір нового та вживаного обладнання. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи з обладнанням для буріння, обслуговування та інтенсифікації вертикальних та горизонтальних свердловин. Ми можемо допомогти в якісному підборі як комплекстих одиниць обладнання, таких як бурові верстати, колтюбінгові та азотні установки, насосні агрегати, снаббінгові установки; так і інструментів для внутрішньосвердловинних робіт, наприклад,  вибійні двигуни, телескопічні системи, інструменти для колтюбінгових операцій в тому числі для ловильних робіт. Широка мережа контактів та добре злагоджена комунікація з виробниками західного та вітчизняного обладнання, дозволить нашим спеціалістам швидко та якісно зібрати необхідні пропозиції на будь-який запит замовника. Також серед наших партнерів є компанії, які можуть виготовляти чи модернізувати обладнання під конкретні параметри клієнта.

Техгологічні рішення та інженерний супровід. Зараз на світовому ринку upstream є безліч компаній, технологій та спеціалістів, які можуть виконувати великий спектр сервісних послуг під ключ. Проте, інколи перед операторами стають нестандартні завдання, які потрібно виконати максимально швидко, безпечно та економічно для компанії, а в деяких випадках такі виклики трапляються несподівано і для їх вирішення часу стає ще менше. Зазвичай, такі інженерні рішення є запатентованими та закріплені авторськими правами. ExproTech постійно тримає руку на пульсі нових технологій на сервісному ринку та має налагоджені звязки з багатьма провайдерами ексклюзивних послуг, серед яких технології збільшення швидкості проходки буріння, тракторні технології для проведення нафтосервісних операцій, снаббінг технології, рішення для комплексних ловильних робіт, техгнології для безпечного та ефективного збільшення пластового тиску при експлуатації так званих нагнітальних свердловин, сучасні рішення для видобутку H2, тощо.

Галузеві тренінги.  Ми віримо і притримуємося цінностей, що найважливішим завданням будь-якої компанії є безпека життя та здоров’я своїх співробітників, а особливо, коли робота виконується з потужним обладанням та з надвисокими тисками на свердловині.  Дуже часто загального тренінгу буває недостатньо для повного розуміння роботи конкретної установки чи інструменту, тому наша компанія може допомогти в організації навчання безпосередньо від виробників обладання. В даному випадку тренінги проводяться з залученням польових спеціалістів та перекладачів, що спеціалізуються конкретно на нафтогазовій термінології. Крім того ExproTech надає допомогу в організації загальних oilfield safety тренінгів для працівників нафтогазової індустрії за міжнародними стандартами. Заходи можуть відбуватись в Києві, Харкові, Полтаві, Львові та Одесі. Повний список необхідних курсів обговорюється та підбирається з замовником індивідуально.

Практичні семінари. Пілотним проектом нашої компанії є проведення семінарів.  Проводитися вони можуть за двома сценаріями  - для видобувних компаній-операторів та для нафтосервісних компаній-подрядників. Суть першого полягає у створенні так званого «товариства кращої практики» (community of the best practice). Це означає, компанії-оператори, що працюють на одному родовищі або мають подібні виклики вибобувного процесу, збираються разом і ми, залучаючи представників сервісних, державних та освітніх організацій, надаємо їм майданчик з можливістю обговорення та знаходження «кращої практики» для вирішення цих  викликів. Сервісним підрядникам, в свою чергу, часто буває важко знайти замовників для практичного застосування своїх щойно винайдених технологічних рішень чи нового обладнання. А для багатьох міжнародних провайдерів відчутні складнощі полягають ще й у презентації та подальшому просуванні своїх сервісів на новому для них українському ринку.  Маючи значний досвід в організації масшатбних галузевих заходів та широку мережу професійних контактів, EXPRO може зібрати потенційних замовників на профільний семінар. Це дасть можливість компанії-провайдеру представити себе та свої технології з подальшим обговоренням реальних кейсів їх застосування, а також можливість знайти бізнес-партнерів на ринку України. 

Для детальної інформації та будь-яких запитів щодо роботи чи змовлення послуг від  EXPRO Technologies звертайтеся за телефоном +38 044 425-55-56, +38 066 494 52 55  або e-mail: [email protected]