64% опитаних виступають за відтермінування дати запуску нового ринку е/е

Майже дві третини, 64% опитаних гравців ринку, експертів та державних органів підтримують відтермінування дати запуску нового ринку електричної енергії. Тоді як, 36% опитаних виступають за запуск нового ринку електроенергії з 1 липня.

Про це йдеться в результатах опитування, яке було проведено ExPro.

Свою думку висловили представники генеруючих, розподільчих компаній, а також постачальники, експерти та представники державних органів.

Зокрема, компанії, що генерують 77% всієї електроенергії виступають за запуск нового ринку саме 1 липня 2019р. Перш за все, енергохолдинг ДТЕК та «Донбасенерго», а також оператор діючих АЕС - НАЕК "Енергоатом", який виступає проти технічного переносу дати запуску ринку. Противниками запуска ринку з 1 липня, серед генерації, виступають теплоелектроцентралі (ТЕЦ), ПрАТ «Укргідроенерго» та більшість компаній альтернативної енергетики.

Крім цього, за 1 липня виступають державні органи – Міненерговугілля та НКРЕКП.

Більшість розподільчих компаній та постачальників електроенергії виступають за відтермінування дати запуску нового ринку е/е.

Однак, останнє слово в даному питанні залишається за парламентом, де сьогодні 28 травня в паливно-енергетичному комітеті Верховної Ради будуть розглядатися два законопроекти про перенос ринку.

Для зручності ExPro зобразило результати опитування в наступній інфорграфіці.

Детальніше читайте за посиланням: https://expro.com.ua/statti/koli-potrbno-zapustiti-noviy-rinok-ee-opituvannya-gravcv


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

10:54 / 28 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події