64% опитаних виступають за відтермінування дати запуску нового ринку е/е

Майже дві третини, 64% опитаних гравців ринку, експертів та державних органів підтримують відтермінування дати запуску нового ринку електричної енергії. Тоді як, 36% опитаних виступають за запуск нового ринку електроенергії з 1 липня.

Про це йдеться в результатах опитування, яке було проведено ExPro.

Свою думку висловили представники генеруючих, розподільчих компаній, а також постачальники, експерти та представники державних органів.

Зокрема, компанії, що генерують 77% всієї електроенергії виступають за запуск нового ринку саме 1 липня 2019р. Перш за все, енергохолдинг ДТЕК та «Донбасенерго», а також оператор діючих АЕС - НАЕК "Енергоатом", який виступає проти технічного переносу дати запуску ринку. Противниками запуска ринку з 1 липня, серед генерації, виступають теплоелектроцентралі (ТЕЦ), ПрАТ «Укргідроенерго» та більшість компаній альтернативної енергетики.

Крім цього, за 1 липня виступають державні органи – Міненерговугілля та НКРЕКП.

Більшість розподільчих компаній та постачальників електроенергії виступають за відтермінування дати запуску нового ринку е/е.

Однак, останнє слово в даному питанні залишається за парламентом, де сьогодні 28 травня в паливно-енергетичному комітеті Верховної Ради будуть розглядатися два законопроекти про перенос ринку.

Для зручності ExPro зобразило результати опитування в наступній інфорграфіці.

Детальніше читайте за посиланням: https://expro.com.ua/statti/koli-potrbno-zapustiti-noviy-rinok-ee-opituvannya-gravcv


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

10:54 / 28 травня 2019

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події