«Укргазвидобування» програло Ukrainian Energy справу щодо Варвинської ділянки

Верховний Суд України прийняв рішення залишити без задоволення касаційні скарги АТ «Укргазвидобування» (УГВ) щодо перегляду результатів конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводневої продукції (УРП) в межах Варвинської ділянки, переможцем якого визначено Ukrainian Energy LLC (США). Про це повідомляється у постанові Верховного суду, яка оприлюднена 5 листопада 2021р.

Відзначимо, УГВ звернулося до суду з позовом до Кабміну, Міненерго та Міжвідомчої комісії з організації УРП, де третьою особою яка не заявляла самостійно вимог на предмет спору виступала Ukrainian Energy LLC, після затвердження результатів УРП - конкурсів Кабінетом міністрів від 5 липня 2019р Позивач, зокрема, вимагав визнати перемогу американської компанії в конкурсі «безпідставною» і зобов’язати Міжвідомчу комісію заново розглянути заявки учасників конкурсу. Однак в суді не одноразово була доведена перевага конкурсної пропозиції американської компанії - переможця.

Крапку у вирішенні цього питання поставив Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду, після чергового розгляду касаційної скарги держкомпанії 3 листопада, де постановив, що рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, за даними реєстру ОВД, відомо що компанія планує на основі проведеної ЗD-сейсміки на площі 700 кв км, пробурити 3 пошуково-розвідувальні свердловини глибиною до 5000м. 

Довідка ExPro

Площа Варвинської УРП-ділянки становить 3471,26 кв км, та включає в себе осадові поклади, що залягають в межах її периметра та обмежена глибиною 10 000 м від поверхні, строк дії угоди – 50р.

Ukrainian Energy LLC (штат Техас, США) - заснована з метою входження в нафтогазовидобувний сектор України (зокрема для участі в конкурсі УРП по Варвинській ділянці). В 2018р американськими компаніями Aspect Holdings, LLC та Sigma Bleyzer Investment Group, LLC створено «Міжнародний фонд української енергетики», International Fund for Ukrainian Energy LP (IFUEL) з метою інвестування в енергетичний сектор України (у першому фонді було затверджено понад $100 млн).

12:25 / 11 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події