Ukrainian Energy LLC планує буріння 3 свердловин згідно проекту УРП Варвинської ділянки

Техаська компанія Ukrainian Energy LLC має намір провадити планову діяльність передбачену проектом угоди про розподіл продукції (УРП), а саме проведення геологорозвідувальних робіт та промислової розробки покладів вуглеводнів Варвинської ділянки на території Полтавської та Чернігівської областей.

Про це йдеться у повідомленні компанії, в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД) Міністерства енергетики та захисту довкілля України, яке опубліковано 24 жовтня 2019р. Згідно повідомлення планова діяльність включає в себе наступні етапи геологічного вивчення:

• проведення щонайменше 700 квадратних кілометрів тривимірного (3Д) сейсмічного дослідження в межах ділянки Варвинськата їх подальша обробка та інтерпретація;

• за результатами інтерпретації 3Д сейсміки буріння 3 пошуково-розвідувальних свердловин у межах ділянки геологічного вивчення.

Як вище зазначено, в межах даної ділянки, планується спорудження трьох пошуково-розвідувальних свердловин, проектною глибиною 5 000 м, для розвідки та пошуків покладів вуглеводнів, а також будівництво установки підготовки продукції та підключення свердловин до неї. Буріння передбачається здійснювати роторним та турбінним способами за допомогою бурового верстата з електричним приводом.

Нагадаємо, ще в липні цього року Кабміном було опубліковано розпорядження про визначення переможців конкурсів на укладення угод про розподіл вуглеводнів на 9 ділянок, по одній (Варвинській) з яких отримала перемогу американська компанія Ukrainian Energy LLC.

Довідка Expro:

Відповідно до постанови КМУ від 18 грудня 2018 року № 1179 «Про проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Варвинська», площа ділянки становить 3471,26 кв км, та включає в себе осадові поклади, що залягають в межах її периметра та обмежена глибиною 10 000 м від поверхні.

Ukrainian Energy LLC (штат Техас, США) - заснована з метою входження в нафтогазовидобувний сектор України (зокрема для участі в конкурсі УРП по Варвинській ділянці). В 2018 році американськими компаніями Aspect Holdings, LLC та Sigma Bleyzer Investment Group, LLC створено «Міжнародний фонд української енергетики», International Fund for Ukrainian Energy LP (IFUEL) з метою інвестування в енергетичний сектор України (у першому фонді було затверджено понад $100 млн). 

09:00 / 25 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події