У травні Україна майже вдвічі збільшила імпорт електроенергії

У травні 2024 р. Україна майже вдвічі збільшила імпорт електроенергії, у порівнянні з попереднім місяцем - до 448 тис. МВт-год. Про це свідчать дані моніторингу 

Експорт електроенергії у травні скоротився втричі - до 3878 МВт-год (з 12 травня експорт відсутній).

Найбільшу частку у структурі імпорту зайняла Угорщина - 45,8%, найменшу - Молдова (7%).

Ціни та обсяги імпорту та експорту електроенергії, МВт·год та євро/МВт·год

*За даними моніторингу ExPro Electricity, середні ціни імпорту та експорту за травень будуть опубліковані у наступному випуску ExPro Electricity Monthly

За підрахунками ExPro, найбільше імпорту залучалось на 20 годину, в середньому 1394 МВт.

Розширений аналіз імпорту та експорту електроенергії за травень буде опубліковано у ExPro Electricity Monthly

12:45 / 3 червня 2024

Публікації
Публікації