EXPRO Electricity Monthly

EXPRO Electricity Monthly включає місячні огляди динаміки цін та коливаннь обсягів попиту та пропозиції електричної енергії на організованих сегментах ринку України: двосторонні угоди, ринок «на добу наперед», внутрушньодобовий та балансучий ринок.

Видання описує сферу виробництва електроенергії, її передачу та постачання, структуру генерації по типам електростанцій, а також споживання по кожному сектору економіки за звітний місяць. 

EXPRO Electricity Monthly надає ексклюзивні дані щодо обсягів та цін по імпорту та експорту електричної енергії у розрізі конкретних компаній, на основні яких проводить аналіз та формує рейтинг ТОП експортерів та імпортерів. Видання опубліковує всі напрямки експорту та імпорту електроенергії по країнам ЄС та іншим сусіднім державам, надає дані про ціни ресурсів з / до цих країн.   

EXPRO Electricity Monthly також надає інформацію про індикативні ціни на різні типи навантаження в сусідніх країнах ЄС, відслідковує та порівнює динаміку цін на європейському біржовому ринку з вітчизняними цінами, надає можливість оцінити міжринковий спред на електроенергію (погодинно).

Крім того, у виданні публікується інформація щодо стану накопичення вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ (з прогнозованим періодом спрацювання), динаміка цін на вугілля та урановий концентрат, для ядерного палива.

Спеціально для вас, у виданні  також буде ПОВНА ВЕРСІЯ ІНТЕРВ'Ю З ТОП-МЕНЕДЖЕРОМ (трейдингової, постачальної або генеруючої компанії). 

А у рубриках «EXPRO Electricity Monthly», ви зможете дізнатись актуальну та найнеобхіднішу інформацію по наступним темам:

  • ГЕНЕРАЦІЯ — новини та стан традиційної енергетики України (АЕС, ТЕС, Гідро);
  • ЗОВНІШНЯ ТОРГІВЛЯ — огляд експортно-імпортних операцій, в тому числі компаній з іноземним капіталом.
  • ВІДНОВЛЮВАНА ГЕНЕРАЦІЯ — актульна інформація щодо розвитку та діяльності сфери сонячної, вітрової та біоенергетики;
  • ПЕРЕДАЧА ТА ПОСТАЧАННЯ —  висвітлюється діяльність та новини оператора системи передачі НЕК «Укренерго», регіональних розподільчих операторів та постачальних компаній, а також ринку обладнання, яке забезпечує роботу енергомереж;
  • ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ  публікується інформація про важливі державні рішення, які регулюють та напряму впливають на енергоринок; 
  • СУДОВА ПРАКТИКА  видання моніторить найважливіші судові процеси та стан справ, сторонами яких виступають енергетичні компанії, та відповідні судові рішення, які впливають на ринок.

Вартість підписки складає - 6000 грн /міс (при замовленні підписки на 6 міс - знижка 5%, на 12 міс - знижка 10%).

Замовити підписку на видання ви можете звернувшись на електронну пошту: [email protected], або звернувшись за номером + 38 044 425-55-56