EXPRO Electricity Monthly

EXPRO Electricity Monthly включає місячні огляди сфери генерації електроенергії, її передачі та постачання, споживання, а також виробництва ключових енергоносіїв (наприклад, видобутку вугілля для роботи теплової генерації).

Видання в місячному форматі наводить статистику виробництва електроенергії, виробничих показників найбільших енергогенеруючих компаній, видобутку вугілля на державних та приватних підприємствах.

Також EXPRO Electricity Monthly публікує статистичні дані щодо експорту, споживання, постачання та передачі електроенергії. Видання аналізує основні тенденції, які мають місце у згаданих сегментах ринку, підсумовує їх та публікує коментарі провідних стейкхолдерів.

Окрема увага приділяється ціновій ситуації на ринку. В місячному форматі читачу представлені ціни на електроенергію, яка відпускається в ринок генеруючими компаніями, ціни від оптового постачальника (ДП «Енергоринок»), а також тарифи, які для роздрібного ринку електроенергії встановлює Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Видання публікує всі зміни, що стосуються ставок «зелених» тарифів, по яким відпускається електроенергія компаніями-виробниками, що використовують альтернативні джерела енергії.

Кожен місяць EXPRO Electricity Monthly детально аналізує та публікую інформацію щодо експертних поставок електроенергії з України в країни ЄС та Молдову. В окремій рубриці видання приділяє увагу найважливішим державним рішенням, які впливають на ринок.

Рубрики «EXPRO Electricity Monthly»
  • ГЕНЕРАЦІЯ (виробництво електроенергії атомною та тепловою генерацією);
  • АЛЬТЕРНАТИВНА ГЕНЕРАЦІЯ (діяльність в сфері сонячної, вітрової, гідро- та біоенергетики);
  • ЕКСПОРТ (інформація про обсяги, ціни поставок електроенергії закордон, прогнози по обсягам експорту);
  • ПЕРЕДАЧА ТА ПОСТАЧАННЯ (висвітлюється діяльність оператора об’єднаної енергосистеми – компанії «Укренерго» та регіональних розподільчих та постачальних компаній, а також ринку обладнання, яке забезпечує роботу енергомереж);
  • ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ (публікується інформація про важливі рішення, які впливають на ринок електроенергії та приймаються парламентом, урядом, відповідними міністерствами на Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг);
  • ІНТЕРВ'Ю  з представниками енергетичних компаній, постачальниками обладнання, проектними організаціями, представниками органів влади та іншими спікерами, думка яких важлива для ринку.