Слов’янська ТЕС припинила роботу з вечора 16 серпня

Слов’янська теплоелектростанція, що належить ПАТ «Донбасенерго», припинила генерацію електричної енергії увечері 16 серпня (станом на 22:00 16 серпня потужність Слов’янської ТЕС становила 0 МВт). Зокрема, станом на 12:30 19 серпня ТЕС не розпочинала свою роботу.

Дані про потужність ТЕС публікуються на сайті «НЕК «Укренерго».

Як повідомлялося в ExPro, «Донбасенерго» 10 серпня вийшло із статусу «Дефолтний» перед оператором системи передачі НЕК «Укренерго», компанія підключила Слов'янську ТЕС до енергосистеми 12 серпня.

На веб-сайті «Укренерго» зазначено, що енергоблоки ТЕС зупинені через відсутність палива. 

Водночас, за даними Міністерства енергетики, станом на 18 серпня запаси антрацитового вугілля на Слов'янській ТЕС становили 14,4 тис тонн (очікуваний термін спрацювання - 3 дні), газового вугілля - 27,2 тис тонн (очікуваний термін спрацювання - 14 днів). 

Погодинна потужність всіх ТЕС та АЕС в українській енергосистемі публікується у щоденних виданнях ExPro Electricity Daily.

Замовити видання ви можете написавши на електронну пошту - [email protected], [email protected]


Більше інформації про функціонування ринку електричної енергії України ви можете отримати, оформивши підписку на наші аналітичні видання - EXPRO Electricity DailyEXPRO Electricity WeeklyEXPRO Electricity Monthly. Аналіз та детальна статистика по обсягам та цінам електроенергії на внутрішньому та зовнішніх ринках, роботі енергосистеми України, прогнозування виробництва та споживання електричної енергії, державні закупівлі, думки та коментарі гравців, а також рішення які впливають на ринок - це видання EXPRO Electricity.

Підписуйтесь також на наші сторінки у Facebook та Telegram.

12:53 / 19 серпня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події