EXPRO Electricity Daily

Щоденне видання EXPRO Electricity Daily (понеділок - четвер) надає інформацію по цінам та обсягам електроенергії, що торгується в Україні у всіх торгових зонах (ОЕС України, «енергоострів БуТЕС») зокрема:

  • по двостороннім договорам (на біржі),
  • на ринку «на добу наперед»,
  • внутрішньодобовому ринку,
  • балансуючому сегменті ринку.

Видання також представляє інформацію по законтрактованим та вільним потужностям державних виробників електроенергії, зокрема по конкретним підприємствам та у розрізі різних типів навантаження. 

EXPRO Electricity Daily збирає та надає інформацію по індикативним цінам на спотових ринках сусудніх країн Європейського Союзу (в т.ч. погодинні ціни). Також надається інформація щодо цін на фьючерсні контракти електричної енергії у ЄС.

Крім того, EXPRO Electricity Daily щодня  надає оперативну статистику та аналітику щодо: обсягів генерації електричної енергії, її структури, прогнозу на наступну добу, прогнозу споживання електроенергії.

В EXPRO Electricity Daily публікуються всі головні ринкові новини за поточний день, а також важливі рішення, які приймає регулятор у сфері електроенергетики.

Однією з найголовніших переваг видання є публікація коментарів учасників ринку (трейдерів, топ-менеджерів генеруючих компаній, представників державних органів) щодо поточної ситуації на ринку (наприклад: різкого коливання цін або обсягів, вплив рішень державних органів на ринок е/е, кон'юнктури міжнородних енергетичних ринків).

Вартість підписки складає - 4000 грн /міс (при замовленні підписки на 6 міс - знижка 5%, на 12 міс - знижка 10%).

Замовити підписку на видання ви можете звернувшись на електронну пошту: [email protected], або звернувшись за номером + 38 044 425-55-56

Завантажити приклад видання