Науково-дослідне судно «Іскатель» розпочинає пошук нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря

Сьогодні, 6 липня 2018 року, в Одесі відбудеться відхід в рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна «Іскатель», яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря.

Про це EXPRO повідомили в Державній службі геології та надр України.

За інформацією Держгеонадр, експедиція «Іскателя», що належить Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству, триватиме 15 днів. Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватись в межах Кілійсько-Зміїного уступу і Криловського прогину. Район робіт – Північно-західний шельф Чорного моря.

Як зазначив т.в.о. Голови Держгеонадра Олег Кирилюк, наразі південний регіон країни - найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%.

«У планах нашого підприємства «Причорномор ДРГП» проведення комплексних геофізичних і геохімічних дослідженнь з метою виявлення і підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів з відпрацюванням 7000 км. профільних робіт сейсморозвідки і 3200 станцій геохімічних спостережень. Цим рейсом ми вчергове розпочинаємо морський етап масштабних робіт», - наголосив Кирилюк.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2016 року «Искатель» провів перший етап морських робіт на північно-західному шельфі Чорного моря. Як зазначають науковці, запаси газу становлять на менше 40 млрд куб м газу на площі 7 тис. кв. м.  

20 вересня на міжнародному заході Odesa Offshore Conference 2018 (ООС2018) т.в.о. Голови Держгеонадра Олег Кирилюк  разом з представниками Причорноморсько ДРГП презентують результати дослідження, та розповість про реформування конкурсу з продажу ліцензійних ділянок на шельфі Чорного моря. Реєстрація на ООС2018 відкрита за посиланням.

11:30 / 6 липня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події