Науково-дослідне судно «Іскатель» розпочинає пошук нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря

Сьогодні, 6 липня 2018 року, в Одесі відбудеться відхід в рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна «Іскатель», яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря.

Про це EXPRO повідомили в Державній службі геології та надр України.

За інформацією Держгеонадр, експедиція «Іскателя», що належить Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству, триватиме 15 днів. Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватись в межах Кілійсько-Зміїного уступу і Криловського прогину. Район робіт – Північно-західний шельф Чорного моря.

Як зазначив т.в.о. Голови Держгеонадра Олег Кирилюк, наразі південний регіон країни - найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%.

«У планах нашого підприємства «Причорномор ДРГП» проведення комплексних геофізичних і геохімічних дослідженнь з метою виявлення і підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів з відпрацюванням 7000 км. профільних робіт сейсморозвідки і 3200 станцій геохімічних спостережень. Цим рейсом ми вчергове розпочинаємо морський етап масштабних робіт», - наголосив Кирилюк.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2016 року «Искатель» провів перший етап морських робіт на північно-західному шельфі Чорного моря. Як зазначають науковці, запаси газу становлять на менше 40 млрд куб м газу на площі 7 тис. кв. м.  

20 вересня на міжнародному заході Odesa Offshore Conference 2018 (ООС2018) т.в.о. Голови Держгеонадра Олег Кирилюк  разом з представниками Причорноморсько ДРГП презентують результати дослідження, та розповість про реформування конкурсу з продажу ліцензійних ділянок на шельфі Чорного моря. Реєстрація на ООС2018 відкрита за посиланням.

11:30 / 6 липня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події