«Еско-Північ» завершує буріння свердловини №48 Карайкозівського родовища

ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» завершує будівництво п’ятої надглибокої свердловини №48 на Карайкозівському родовищі (Харківська область) проєктною глибиною 6350 м, повідомляється на сайті компанії.

За повідомленням, зазначена свердловина спроєктована за новою технологією, яка дозволяє видобувати вуглеводні відразу з двох продуктивних горизонтів. Це - п’ята свердловина компанії, спроєктована за такою особливою технологією.

«Підвищення ефективності родовищ, які вже експлуатуються, - одне з пріоритетних  завдань нашої компанії. Тож ми постійно шукаємо рішення, які дають змогу інтенсифікувати газовидобування», - зазначив Тарас Бурдейний, Генеральний директор «Еско-Північ».

Крім будівництва нових свердловин, компанія активно проводить ремонтні роботи вже діючих. Зокрема, в червні завершено капремонт свердловини №32 на Карайкозівському родовищі. Отримано запланований дебіт — 150 тис куб м газу на добу та рекордний об’єм конденсату — 200 куб м на добу.

За даними ОВД спорудження похило-спрямованої свердловини №48 на Карайкозівському родовищі, здійснювали за допомогою бурового верстату виробництва Service King Manufacturing(США) - SK 2000 з електричним приводом вантажопідйомністю 500 тонн, яким оперує «Полтавська бурова компанія».

Нагадаємо, на початку червня цього року «Еско-Північ» ввела в експлуатацію свердловину №1 глибиною 6620 м на Кубашівській площі також у Харківській області з дебітом понад 100 тис куб м газу на добу. Тут буріння здійснювалося буровим верстатом українського виробництва Discovery Drilling Equipment - SL 2000T-AC-W-500T, вантажопідйомністю 500тонн, яким оперує буровий підрядник - бурова компанія «Укрбурсервіс».

Довідка ExPro

ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» займається пошуком, розвідкою, видобутком та реалізацією природного газу, конденсату, нафти, має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій галузі України. 

11:36 / 21 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події