«Епіцентр Дженерейшн» у січні розпочала транскордонну торгівлю електроенергією

Компанія «Епіцентр Дженерейшн» у січні 2025 р. вперше розпочала транскордонну торгівлю електроенергією. Про це повідомили в ExPro Electricity Monthly, що доступний за підпискою.

Деталі

За даними ExPro, компанія імпортувала з Румунії 618 МВт-год електроенергії за середньою ціною 161 €/МВт-год. Також, компанія здійснювала експорт електроенергії до Молдови у січні, за середньою ціною 80 €/МВт-год. Як повідомлялося раніше в ExPro, у січні 2025 р. Україна скоротила імпорт електроенергії на 56%, у порівнянні з груднем 2024 р. – до майже 189 тис. МВт-год.

Про Епіцентр Дженерейшн

Раніше компанія «Епіцентр Дженерейшн» планувала імпортувати електроенергію з ЄС для потреб заводу Epicentr Ceramic Corporation, що виготовляє керамічну плитку на Київщині.

«Епіцентр Дженерейшн» отримала ліцензії на постачання електроенергії та газу у серпні 2024 р. За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Епіцентр Дженерейшн» була створена 4 липня 2024 р. Керівником є Марина Дімітрова. Основним видом діяльності є торгівля електроенергією. Кінцевим бенефіціарами компанії є Олександр та Галина Гереги.

Де знайти аналітику ринку електроенергії?

Детальна аналітика ринку електроенергії в Україні, включно із результатами торгів, імпорту та експорту, оглядом регуляторних ініціатив тощо, публікується у спеціалізованих виданнях ExPro Electricity DailyExPro Electricity Weekly та ExPro Electricity Monthly

Замовити підписку на видання ви можете заповнивши спеціальну форму

Безкоштовну пробну двотижневу підписку ви можете замовити, заповнивши цю форму

10:41 / 5 березня 2025

Публікації
Публікації