Запорізька область отримала 12 когенераційних установок від міжнародних партнерів

Запорізька область отримала 12 когенераційних установок від міжнародних партнерів, повідомили в Штабі згуртованих громад.

«Запоріжжя отримало 12 когенераційних установок від міжнародних партнерів. Наразі в області шість установок вже генерують електроенергію», - йдеться в повідомленні.

Перспективи для Запоріжжя

Очікується доставка ще 29 когенераційних установок.

Загалом, планується, що в 2025 році Запорізька область буде забезпечена 100 МВт альтернативної генерації. Уже досягнуто домовленостей з міжнародними донорами щодо надання та встановлення 41 установки, потужністю 78 МВт.

Де знайти аналітику ринку електроенергії?

Детальна аналітика ринку електроенергії в Україні, включно із результатами торгів, імпорту та експорту, оглядом регуляторних ініціатив тощо, публікується у спеціалізованих виданнях ExPro Electricity DailyExPro Electricity Weekly та ExPro Electricity Monthly

Замовити підписку на видання ви можете заповнивши спеціальну форму

Безкоштовну пробну двотижневу підписку ви можете замовити, заповнивши цю форму

17:05 / 26 лютого 2025

Публікації
Публікації