«Запоріжгаз» пропонує технічне обслуговування внутрішніх мереж за 300 грн

Клієнти компанії можуть замовити послугу з обслуговування внутрішніх газових мереж за 300 грн на рік.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Статистика вказує - причиною половини викликів на номер 104 є витоки газу на внутрішніх газопроводах. Регулярне технічне обслуговування один раз на рік дозволяє утримувати внутрішні газові мережі у справному стані.

Газорозподільна компанія запропонувала споживачам єдину вартість проведення технічного обслуговування внутрішніх мереж. Вартість робіт разом з ПДВ складає 300 грн на рік.

З 2015р у тарифах на розподіл газу не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживача. Кожна родина може самостійно подбати про безпеку у споживанні газу.

Компанія визначила перелік робіт з технічного обслуговування внутрішніх мереж, які виконуються за договором:

• обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;

• приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

• огляд наявності та перевірка герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

• перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,

• усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

«Звертаємо увагу, що до вартості договору не включене обслуговування газових приладів та ремонт внутрішніх мереж та приладів обліку. Згідно діючого законодавства, технічне обслуговування – це контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення та інші операції з утримання працездатності і справності газових труб» - зазначила директор з капітального будівництва Вікторія Абрамова.

Для проведення технічного обслуговування, клієнт має підписати договір з газорозподільною компанією та після проведення робіт – акт виконаних робіт.

Оплатити послугу можна картою через POS-terminal, або протягом 5 робочих днів у будь-якому банківському відділенні.

12:29 / 8 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події