«Закарпатгаз» закликає сплачувати за газ онлайн, щоб вберегтися від COVID-19

Керівництво АТ «Закарпатгаз» звертається до споживачів газу із проханням максимально використовувати онлайн-сервіси, щоб передати показників лічильників, оплатити за послуги та вберегтися від COVID-19.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Лікарі зафіксували на Закарпатті 400 нових випадків захворювання на COVID-19, а всього такий діагноз встановлено майже 16 тис закарпатців. «Закарпатгаз» зазначає, що обов’язкову плату за послугу з розподілу газу дистанційно здійснюють майже 40 тисяч краян. Це — 15% від загальної кількості домоволодінь в області, які використовують у побуті природний газ.

«Таким чином не тільки скорочується час на здійснення оплат, але й зменшується кількість соціальних контактів, що дуже важливо у цей критичний в епідеміологічному плані період», — пояснила начальник відділу продажів «Закарпатгазу» Вікторія Самойлова.

Сплатити за послугу з розподілу можна за допомогою таких онлайн-сервісів 104.ua як Особистий кабінет, Viber-бот, 104.Mobile. «Особистий кабінет» можна зареєструвати, зателефонувавши до Контакт-центру за номером: 067-01-03-104 та повідомивши оператору номер особового рахунку, що зазначений на кожній квитанції.

У цьому сервісі необхідно обрати вкладку «Сплатити», а потім — тип платежу «За доставку газу». На сайті, що з’явиться, необхідно ввести номер своєї картки та електронну адресу. Після введення даних натиснути кнопку «Оплатити». Щоб отримати квитанцію про сплату – треба знову ввести адресу своєї електронної пошти.

Вайбер-бот 7104 є одним із найпопулярніших серед споживачів газу. З його допомогою можна передавати показники лічильників, переглядати історію, перевіряти нарахування та архів cплат, завантажувати квитанції та сплачувати як за газ, так і за розподіл газу. Специфіка оплати у цьому сервісі теж доступна для розуміння кожному.

У діалозі з ботом слід обрати вкладку «Платежі», ввести номер особового рахунку і натиснути «Так». Далі — підтвердити, що це саме ваш рахунок, натиснути кнопку «Сплатити» і обрати суму оплати.

Підтвердити суму оплати і обрати одну із запропонованих платіжних систем. Окрім того, у 2 кліки можна сплатити за доставку газу через мобільний додаток 104.Mobile. Або ж скористатися одним із доступних онлайн-банкінгів: Ощад 24/7, Приват 24, Монобанк тощо. У разі будь-яких труднощів споживачі можуть звертатися за консультаціями за телефонами Контакт-центру: 0312-48-83-04 або 067-01-03-104 (щоденно з 8.00 до 20.00).

«Те, що у період карантину не потрібно сплачувати за комунальні послуги — міф. Ми дякуємо тим споживачам, які сплачують за послугу з розподілу. Адже ці кошти вкрай необхідні для забезпечення безаварійного та постійного газопостачання в області, вчасних виїздів аварійників на виклики громадян, обстеження та ремонт газових мереж, оплату роботу персоналу тощо», — пояснила комерційна директор «Закарпатгазу» Юлія Соколова.

Наразі борг за послугу розподілу (доставки) в Закарпатській області становить 25 млн грн. При цьому понад 19 тисяч споживачів не сплатили за неї жодного разу.

11:02 / 6 листопада, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події