Закарпатці боргують за газ понад 1 млрд грн

Закарпатці, клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» винні за спожитий газ 1077,2 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

За останній місяць заборгованість краян збільшилась на 213,8 млн (25%). Близько 80 тис споживачів боргують за спожитий природний газ, що складає 30% від загальної кількості побутових споживачів «Закарпатгаз Збуту».

Безперебійність постачання газу напряму залежить від розрахунків клієнтів, тому дуже важливою є вчасна оплата за спожите блакитне паливо.

«З початком опалювального сезону на Закарпатті, як і у всій Україні, традиційно збільшується споживання блакитного палива населенням та зростають борги. Цьогоріч ситуація ускладнена ще й світовою пандемією коронавірусу. Під час дії карантину наша компанія не припиняє постачати газ навіть боржникам та не нараховує штрафні санкції за несвоєчасну сплату. Дехто сприймає такі послаблення як можливість не платити за послуги, але борги накопичуються і за спожите паливо все одно доведеться розраховуватися», - говорить директор «Закарпатгаз Збуту» Вікторія Томинець.

У «Закарпатгаз Збуті» роз’яснюють, як функціонує газова система країни. Газ постачальником закуповується наперед – на наступний місяць: розраховуються потрібні об’єми для населення, враховуються всі фактори, аби придбати достатньо блакитного палива для всіх. Так забезпечується стабільне безперебійне постачання газу.

Натомість споживачі розраховуються за газ, фактично спожитий у попередньому місяці, при цьому і надалі користуючись енергоресурсом. Тому безперебійність постачання газу напряму залежить від розрахунків клієнтів. «З кожним споживачем ми працюємо індивідуально й готові йти на зустріч.

Натомість розраховуємо на взаємність та відповідальне ставлення до своїх зобов’язань», - зазначають в компанії. Нагадуємо, що у грудні рахунки клієнтів «Закарпатгаз Збуту» - з додатковими можливостями. Квитанції містять інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Таким чином споживачі матимуть додаткову можливість прорахувати та спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць.

Крім того, всі споживачі природного газу, які сплатять до 30 грудня 2020р «рекомендовану суму» в рахунку, автоматично стануть учасниками передноворічної акції «Вигравай 1000 грн на газ, подарункові сертифікати або теплі подарунки».

15:25 / 18 грудня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події