За рік роботи завод RGC Production у Дніпрі виготовив майже 800 ШГРП

У перший рік роботи новітнього заводу RGC Production у Дніпрі об’єми випуску склали майже 800 одиниць промислової великогабаритної продукції (ШГРП, ВОГ) та майже 5 тис одиниць побутової малогабаритної продукції (мембранні ВОГ та ШГРПВ).

Нині на виробництві працевлаштовано більше 130 людей.

Лінійка продукції передбачає випуск шафових газорегуляторних пунктів, вузлів обліку газу, фільтрів газових. Дана продукція забезпечує безперервне та безпечне газопостачання на житлових та промислових комплексах Дніпра та інших регіонів України.

«Обладнання, виготовлене на заводі RGC Production, сертифіковане та відповідає всім міжнародним стандартом якості. На кожному етапі здійснюється виробничо-технічний контроль виготовленої продукції, щоб споживачі блакитного палива були забезпечені стабільним та безпечним газопостачанням. Крім того, робота заводу у Дніпрі екологічна – тут встановлене спеціальне обладнання, завдяки якому викиди в атмосферу зведені до нуля», – зазначив директор заводу Дмитро Рубель.

Заводи RGC Production — це безсумнівний лідер виробництва якісного обладнання для газорозподільних систем в Україні.

Нині функціонують три заводи RGC Production: у Львові, Дніпрі та Вінниці. РГК активно збільшує об’єми виробництва якісного вітчизняного обладнання та продовжує модернізувати газорозподільні системи сучасними елементами власного виробництва.

15:45 / 18 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події