«Волиньгаз» власним коштом замінив близько 5 тис лічильників газу споживачам

З початку року АТ «Волиньгаз» здійснив планову повірку понад 16 тис побутових лічильників газу і за рахунок компанії проведено заміну біля 5 тис приладів обліку, які в ході повірки були визнані непридатними до подальшої експлуатації.

Їх вартість становить близько 10 млн грн.

У 2022-му АТ «Волиньгаз» планує замінити понад 6 тис лічильників газу клієнтів. Основними причинами подальшої непридатності приладів обліку є корозія корпусу, зношеність комплектуючих та закінчення терміну експлуатації. Адже це призводить до невідповідності метрологічним характеристикам та, як наслідок, спотворює результати вимірювання обліку газу.

Наразі повірка лічильників здійснюється за рахунок коштів «Волиньгазу». Тож якщо фахівці встановлять непридатність приладу обліку газу, то подальший ремонт чи заміна на новий будуть здійснені безплатно.

В разі належності лічильника споживачеві, його безоплатна заміна проводиться з обмінного фонду підприємства, однак, за наявності облікового пристрою.

«Заміну лічильників, які не пройшли планову періодичну повірку державного повірника, здійснює «Волиньгаз» за кошти газорозподільної компанії, що закладені НКРЕКП в тарифі на розподіл газу. Цього року, відповідно до Інвестиційної програми та прогнозованих планових потреб, наші фахівці проведуть безплатну заміну 6 тис. лічильників у споживачів", - інформує головний метролог «Волиньгазу» Сергій Сьомак.

Під час повірки лічильників виявляють не лише відхилення у роботі та некоректне вимірювання обсягів використаного газу, а й випадки втручання у прилад. А якщо є незаконне втручання в роботу лічильника, то в такому разі споживач зобов’язаний замінити лічильник за власний кошт, а також оплатити проведення експертизи, демонтаж і встановлення приладу.

10:15 / 6 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події