«Вінницягаз» доставлятиме газ ще у 13 населених пунктах області

АТ «Вінницягаз» розширила територію ліцензійної діяльності. Клієнтами компанії стали споживачі 13 сіл та селищ Жмеринського району на Вінниччині.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Новими клієнтами компанії АТ «Вінницягаз» стали 3,2 тис споживачів в смт Браїлів, села Біликівці, Тартак, Дубова, Новоселиця, Курилівці, Кармалюкове, Сьомаки, Почапинці, Слобода Почапинецька, Зоринці, Василівка, та Людавка Жмеринського району.

До цього часу розподіл газу у цій місцевості здійснювало інша компанія, яка припинила свою діяльність. Для споживачів це значить - зниження вартості доставки газу. Тепер вони сплачуватимуть 1,17 грн. за куб м замість 1,91 грн.

«Наразі «Вінницягаз» здійснює обстеження технічного стану газорозподільних мереж, переданих підприємству. Їх протяжність складає майже 208 км. Проводимо звірку показань лічильників. Фахівці компанії проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед споживачів про строки та способи передачі показань газових лічильників, порядок оплати послуги розподілу газу, функції контакт-центру та сервіси 104.ua», - інформує технічний директор компанії Ігор Дорошенко.

Для забезпечення газопостачання споживачів та експлуатації газорозподільних мереж, підтримання їх в робочому стані та, власне, здійснення доставки газу на даній території, НКРЕКП в екстренному порядку розширила зону ліцензійної діяльності «Вінницягаз».

Відповідне рішення державним регулятором прийняте 7 жовтня.

Нова зона діяльності потребує вкладення значних трудових та фінансових ресурсів. Однак, «Вінницягаз» докладе усіх зусиль, аби нові клієнти компанії залишились задоволеними рівнем надання послуг та сервісом нового Оператора ГРМ.

15:46 / 17 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події