«Івано-Франківськгаз Збут» вирішив призами стимулювати прикарпатців розраховуватися за газ

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» проводить для споживачів, котрі вчасно оплачують рахунки та нагадує, що протягом грудня триває передноворічна акція «Виграй 1000 грн на газ або теплі подарунки».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

За умовами акції кожен, хто сплатить «Рекомендовану суму» у платіжці за листопад до 30 грудня автоматично стане учасником розіграшу.

Серед призів: 10 сертифікатів по 1000 грн на газ; 10 термокружок; 10 пледів. Акція триває з 5 до 30 грудня 2020 року. Переможців буде обрано 31.12.2020 в прямому ефірі за допомогою сервісу random.org.

Деталі акції тут.
На Прикарпатті з початку осені спостерігається непроста ситуація з розрахунками побутових споживачів за природний газ. Боржником є кожен другий споживач енергоресурсу. Лише у грудні понад 60 тис клієнтів «Івано-Франківськгаз Збуту» мають протерміновані платежі.

Найбільше боржників серед жителів великих міст: Івано-Франківськ, Коломия, Калуш. Загалом населення боргує компанії майже 472 млн грн, що на 36 млн більше у порівнянні з листопадом.

"На час дії карантину уряд захистив населення від можливого припинення надання комунальних послуг у разі несплати рахунків. Проте деякі споживачі сприйняли цю інформацію хибно, подумавши, що спожиті ресурси можна взагалі не оплачувати", - зазначив Юрій Пилипів, директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

Ситуація з низьким рівнем оплат за газ загрожує безперебійності поставок енергоресурсу до помешкань прикарпатців під час холодів. Асоціація постачальників енергоресурсів, в яку входять компанії постачальники газу з усієї країни, озвучила позицію, що різке падіння рівня оплати населенням за спожитий газ поставило на межу колапсу систему газозабезпечення.

За інформацією Державної служби статистики України, борг населення за спожитий природний газ і послугу з його доставки на початок жовтня 2020 року перевищив 21,1 млрд гривень.

Варто пам’ятати, що оплатити спожитий газ доведеться у будь-якому разі, а робити це добровільно – дешевше. Стягнення боргу в судовому порядку покладає на споживача ще й додаткові витрати. Адже окрім основної суми боргу йому доведеться оплатити судові витрати (від 210 до 2102 грн), пеню, інфляційні витрати (3% річних), а ще, в разі потреби, і послуги виконавчої служби.

«Наші працівники регулярно здійснюють комунікацію з клієнтами нагадуючи про необхідність оплат рахунків, щоб не доводити справу до суду. З кожним споживачем ми працюємо індивідуально й готові йти на зустріч нашим клієнтам, тож маємо надію на їхню взаємність», - повідомив Юрій Пилипів.

«Івано-Франківськгаз Збут» з 2015р зарекомендував себе як надійний та найбільший постачальник природного газу на території Прикарпаття. На сьогодні підприємство забезпечує блакитним паливом майже 440 тисяч побутових споживачів і більше 4,5 тисяч юридичних осіб, серед яких промислові підприємства, бюджетні та релігійні організації.

Задля зручності прикарпатців, постачальник розбудував найбільшу в області мережу центрів обслуговування клієнтів та впровадив зручні онлайн сервіси, за допомогою яких можна вирішувати питання не виходячи з дому чи офісу.

 

16:35 / 21 грудня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події