В січні-вересні «Сумигаз» організував періодичну повірку 33 тисяч лічильників газу

Від початку року з 32,8 тис повірених пристроїв 10,9 тис були визнані непридатними до подальшої експлуатації, замінені на нові або відправлені на ремонт коштом газорозподільної компанії.

Повірка лічильників здійснюється в Метрологічному центрі РГК (м.Харків).

Це єдина метрологічна Smart Factory в Східній Європі, яка забезпечила повністю автоматизований процес повірки приладів обліку газу на обладнанні найкращих світових виробників.

Ключові процеси тут контролюються дистанційно та не вимагають втручання людей, це суттєво скорочує час повірки та підвищує якість.

«Повірці підлягають всі лічильники, що перебувають в експлуатації у споживачів незалежно від форми власності. Після її проведення споживачі можуть бути впевнені, що оплачують саме ту кількість газу, яку вони реально спожили. Повірка лічильників газу проходить в одну операцію і дозволяє споживачам оперативно обміняти свій прилад обліку газу, без зайвих очікувань і хвилювань», - відзначає головний метролог «Сумигазу» Олександр Губський.

За результатами повірки зафіксовано 85 випадків протизаконного втручання в роботу приладів.

У компанії наголошують, що недобросовісні споживачі втрачають більше коштів, адже сплачують вартість послуг щодо повірки, новий лічильник та відшкодовують завдані збитки.

Послуга з періодичної повірки вузлів обліку газу є безплатною для споживача і включає демонтаж, транспортування, монтаж, технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт.

 

11:05 / 8 жовтня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події