В січні-серпні «Криворіжгаз» перевірив 8 тис лічильників газу

За 8 місяців 2021р фахівці АТ «Криворіжгаз» спільно з представниками ДП «Кривбасстандартметрологія» провели перевірку 8161 побутового лічильника газу.

58% приладів обліку газу були визнані непридатними.

Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» всі засоби вимірювальної техніки, в тому числі і побутові лічильники газу, підлягають періодичній повірці через певний проміжок часу - міжповірочний інтервал. Побутові лічильники газу підлягають повірці кожні 8 років.

«За результатами роботи у 2021 році майже 5 тис. лічильників були визнані непридатними до подальшого використання. У той же час більш 4 тис. лічильників визнані такими, що не підлягають подальшій експлуатації та ремонту і будуть замінені АТ «Криворіжгаз» за рахунок тарифу на послугу розподілу газу», - зазначила головний метролог «Криворіжгазу» Ліліта Рождественська.

Кількість вузлів обліку газу, які Оператор ГРМ може замінити за тарифні кошти, щорічно визначає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Відповідно до плану розвитку «Криворіжгазу» на 2021р передбачено понад 7 млн грн. інвестицій для заміни 3906 непридатних лічильників газу і 1,4 млн грн. для формування обмінного фонду побутових вузлів обліку.

Нагадаємо, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, споживач зобов'язаний забезпечувати збереження і цілісність лічильника газу і пломб на ньому.

У разі виявлення фактів пошкодження приладу обліку з метою несанкціонованого відбору газу, порушники повинні будуть оплатити всі роботи по повірці лічильника і відшкодувати збитки, завдані «Криворіжгазу».

Крім суми збитків, порушнику доведеться також сплатити всі послуги з відключення/відновлення газопостачання і вартість самого лічильника разом з монтажними роботами.

09:55 / 17 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події