В січні-серпні борги побутових клієнтів «Дніпрогазу» за доставку сягнули 22 млн грн

За 8 місяців 2021р борги побутових споживачів АТ «Дніпрогаз» за доставку газу сягнули 22 млн грн.

У січні-серпні поточного року кількість боржників за доставку газу зменшилась у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 13%.

Проте їх заборгованість невпинно зростає і на даному етапі становить майже 22 млн грн. Разом з тим, значно скоротилася кількість споживачів, які не платили за розподіл жодного разу протягом останніх двох років.

Якщо у кінці 2020р їх було майже 40 тис, то станом на 1 вересня 2021р кількість клієнтів компанії, що частково або повністю розрахувалися із накопиченими боргами зменшилась на 43%.

«Кошти, які дніпряни сплачують за доставку газу, наша компанія спрямовує на повноцінне функціонування аварійно-диспетчерської служби «104», утримання у справному технічному стані газорозподільних мереж різних форм власності і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі. Усе це для того, щоб газ був доставлений кожному з 400 тис побутових клієнтів.

Саме тому від своєчасної оплати за доставку газу залежить безперебійність і безаварійність газопостачання, - зазначає комерційний директор «Дніпрогазу» Ігор Маньковський.

Через неплатежі клієнтів «Дніпрогаз» змушений звертатись до суду та стягувати борги примусово.

Наразі у компанії продовжується активна робота по розсилці досудових попереджень боржникам.

Крім суми боргу, таким споживачам доведеться сплатити також судові витрати та виконавчий збір у розмірі 10% від суми заборгованості. Більше того, наразі боржники ризикують залишитися без газопостачання.

Адже з 20 серпня 2021р відповідно до Закону України №1657-IX знято мораторій на відключення споживачів від комунальних послуг, що мають заборгованість.

Варто зазначити, що заборона на відключення діятиме тільки в регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

«Дніпрогаз» закликає споживачів не допускати накопичення боргів за доставку газу, розраховуватися за надані послуги у встановлений термін, щомісяця до 20 числа, і користуватися для оплати онлайн сервісами: «особистим кабінетом» на сайті 104.ua, мобільними додатками 104 Mobile і 104 Mobile Light, а також чат ботами 7104ua в Viber і Telegram.

17:28 / 14 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події