В січні-лютому «Дніпропетровськгаз» передав понад 250 справ боржників до суду

Протягом січня-лютого 2021р АТ «Дніпропетровськгаз» передав близько 270 справ боржників за доставку газу до суду. Крім того, понад 76 тис споживачів блакитного палива отримали досудові попередження.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Так, компанія подала судовий позов проти кількох жителів міста Марганець, які заборгували до 1500 грн за доставку газу. Клієнти встигли сплатити заборгованість до того, як суд виніс своє рішення.

У іншому випадку, їм довелося б оплачувати і судові витрати у розмірі 2,1 тис грн. У разі несвоєчасної оплати заборгованості, споживачі мали б сплатити ще виконавчий збір - 10% від суми боргу. За статистикою, понад 50% боржників сплачують заборгованість одразу після передачі їх справ до суду. Газорозподільна компанія

Дніпропетровщини вимушена передавати справи боржників до суду, незалежно від розміру заборгованості.

Відповідно до Кодексу ГРМ, усі споживачі повинні розраховуватися за розподіл природного газу до 20 числа поточного місяця. Клієнтам, які не виконують свої зобов’язання перед «Дніпропетровськгаз» протягом декількох місяців, доведеться пояснювати причини таких дій у суді.

«На жаль, є клієнти, які не правильно зрозуміли мораторій уряду на відключення споживачів від газопостачання за борги під час карантину. Газорозподільна компанія має право стягувати заборгованість зі споживачів у судовому порядку, у разі несплати за розподіл газу», - говорить комерційний директор «Дніпропетровськгазу» Віталій Косенко.

Клієнти компанії, які у поточному році отримали досудові попередження, сплатили свою заборгованість у розмірі 6,5 млн грн. Загальна сума боргу споживачів складає близько 35,6 млн грн.

Газовики наголошують на тому, що сплата за послуги з розподілу газу – це єдиний шлях фінансування компанії, тому своєчасні розрахунки за послуги – це запорука безперебійного та безаварійного процесу доставки газу.

Кошти йдуть на утримання газорозподільної системи області, функціонування аварійно-диспетчерської служби 104.

17:55 / 4 березня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події