В січні-листопаді «Волиньгаз Збут» подав до суду на 400 боржників

З початку 2020р ТОВ «Волиньгаз Збут» передав до суду близько 400 справ щодо стягнення простроченої заборгованості за споживання газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Незабаром це число може значно зрости. Компанія вже направила понад 5 тисяч досудових попереджень споживачам, які не сплачують за газ більш як три місяці. Заборона Уряду на період карантину нараховувати пені й штрафи за несплату житлово-комунальних послуг та припиняти надання цих послуг у разі їх несплати, значно вплинула на рівень платіжної дисципліни.

Багато споживачів сприйняло це як своєрідний дозвіл не платити за «комуналку». Упродовж трьох місяців борг волинян за природний газ зріс на 80 мільйонів і становить 400 мільйонів гривень. А за використаний у вересні газ розрахувалося лише 47% клієнтів «Волиньгаз Збуту». «Ситуація, що склалася на Волині із заборгованістю – катастрофічна. Просимо всіх, хто має прострочені платежі, погасити їх найближчим часом. Інакше ми будемо змушені звертатися до суду. А це призведе до додаткових фінансових витрат. Окрім боргу, споживачу доведеться сплатити судовий збір – до 2 102 гривень. У разі невиконання судового рішення в добровільному порядку, справа передається до виконавчої служби. Тоді боржник має сплатити ще й виконавчий збір – 10% від суми заборгованості», – зазначає директор «Волиньгаз Збуту» Микола Тищук.

«Волиньгаз Збут» нагадує, що, сплачувати за спожите блакитне паливо треба щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Зробити це клієнти «Волиньгаз Збуту» можуть будь-яким зручним способом: в онлайн сервісах компанії (Особистий кабінет, Viber та Telegram боти, мобільний додаток); у відділеннях банків; за допомогою банківських терміналів самообслуговування; у відділеннях Укрпошти. Зауважте, окрім суми платежу споживачі сплачують комісію, яку встановлює банк або платіжний сервіс.

Також у Луцьку функціонує дві каси компанії (вул. Івана Франка, 12; проспект Волі, 6), де можна cплатити за газ без комісії.

15:52 / 24 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події