В січні-листопаді «Волиньгаз» передав до суду 170 справ боржників

Від початку 2020 року «Волиньгаз» передав до суду понад 170 заяв про видачу судових наказів на суму більше 300 тис грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ще 10 тис клієнтів компанії отримали досудові повідомлення.

До кінця року такі попередження отримають ще 15 тис споживачів. Понад 20 % боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу.

Решта споживачів – у судовому порядку. «Волиньгаз» передає справи до суду, незалежно від суми заборгованості. Якщо споживач кілька місяців не сплачує за доставку газу і не пише заяву на реструктуризацію боргу – має всі шанси сплачувати рахунки за розподіл газу в судовому порядку.

До прикладу, мешканець Горохівського району не сплачував за доставку газу. І попри невелику суму – 535, 47 грн, його справу було передано до суду.

Судом було задоволено заяву про стягнення боргу з мешканця Горохівського району, а також зобов’язано сплатити судовий збір в розмірі 210 грн.

«Волиньгаз» змушений подавати до суду на боржників. Уже надіслано біля 10 тис. досудових попереджень про необхідність сплатити за послугу з розподілу газу. Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат, тому радимо споживачам дотримуватися платіжної дисципліни та вчасно сплачувати за надані послуги», – зауважує комерційний директор «Волиньгазу» Андрій Карпомиз.

Окрім боргу, споживачу доведеться сплатити судовий збір – до 2,1 тис грн, а також виконавчий збір – 10% від суми заборгованості. Також можлива заборона виїзду за межі України.

У багатьох випадках сума додаткових витрат перевищить суму, яку споживачеві слід сплатити за послугу з розподілу газу. У газорозподільній компанії рекомендують не чекати судового рішення та сплачувати за доставку газу вчасно – щомісяця до 20 числа.

Якщо споживач через певні обставини не може вчасно оплатити послуги, він може написати заяву на реструктуризацію боргу.

10:25 / 4 грудня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події