В січні-липні «Миколаївгаз» ліквідовував понад 4,5 тисяч випадків витоку газу

За сім місяців 2021р АДС «Миколаївгаз» понад 4,5 тис. разів виїжджали на місце виклику. Майже 70% скарг пов'язані з виявленням характерного запаху газу в приміщеннях, де встановлені газові прилади, та в під'їздах.

Причина подібних аварійних ситуацій полягає у відсутності регулярного технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Згідно чинного законодавства, відповідальність за внутрішні мережі та їх технічне обслуговування, стан газового обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники або балансоутримувачі.

Технічне обслуговування має право проводити обрана власником чи балансоутримувачем компанія, виключно при наявності всіх необхідних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Зараз в «Миколаївгазі» проходить акція, за якою споживачі газу можуть замовити технічне обслуговування на рік всього за 300 грн. Понад 1,3 тис. споживачів вже скористались цією пропозицією.

Наголошуємо на тому, що технічне обслуговування проводиться відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України.

«Безпека споживачів газу – наша головна задача. Небезпечні ситуації найчастіше створюють споживачі природного газу, які не дотримуються правил безпечного користування газом у побуті. Довіряти ремонт, заміну й установку газових приладів потрібно тільки фахівцям, які мають відповідні дозволи. Тому ми рекомендуємо нашим споживачам не зволікати з укладанням договорів на технічне обслуговування, адже це дозволить попередити виникнення аварійних ситуацій і потурбуватись про свою безпеку заздалегідь», - зазначає технічний директор «Миколаївгазу» Дмитро Грицай.

Міжопалювальний період - найзручніший час для проведення обстеження і технічного обслуговування внутрішніх мереж газопостачання будинку.

За більш детальною інформацію щодо послуги клієнтам «Миколаївгазу» необхідно звертатись до 104.ua Клієнтського простору за місцем проживання.

Отримати консультацію можна за телефонами контакт-центру (067) 65 70 104, (0512) 777 104.

13:35 / 19 серпня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події