В січні-червні «Вінницягаз» встановив 29 нових ШГРП

Для забезпечення стабільної подачі газу та підвищення рівня безпеки, протягом першого півріччя 2021 року, «Вінницягаз» встановив 29 нових газорегуляторних пункти шафового типу (ШГРП).

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Нове сучасне обладнання виробництва Львівського заводу RGC Production було встановлене на заміну застарілим та спрацьованим зразкам, які відслужили більше 25 років.

Нові ШГРП забезпечать стабільну, безперебійну та безпечну подачу газу 12 тисячам клієнтів компанії у Вінницькій області. ШГРП обладнані сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску. Дане оснащення понижує та підтримує постійний тиск газу в мережі, незалежно від обсягів споживання.

Забезпечує коректну та безпечну роботу газових приладів, які розраховані на споживання природного газу низького тиску. Обладнання на шафових пунктах не тільки регулює рівень тиску газу, а й запобігає його стрибкам, робить його стабільним 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Крім того, фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам.

«Заміну обладнання компанія провела на виконання плану розвитку. Вартість робіт разом з обладнанням становить 7,7 млн грн. Фінансуються такі роботи за рахунок тарифу на розподіл газу. Тому вчасна оплата послуги доставки газу - запорука утримання газорозподільних мереж і споруд на них в належному стані», - зазначив технічний директор «Вінницягазу» Ігор Дорошенко.

Для модернізації газових мереж області, до кінця поточного року «Вінницягаз» планує встановити ще 27 нових ШГРП. Обладнання забезпечуватиме регулювання подачі газу для майже 10 тис споживачів Вінниччини.

Загалом за 2,5 останніх роки «Вінницягаз» придбав та встановив у зоні ліцензійної діяльності 136 шафових газорегуляторних пунктів виробництва Львівського заводу RGC Production.

09:30 / 13 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події