В січні-червні 1 тис клієнтів замовили послугу з реконструкції у «Сумигазу»

З початку року майже тисяча споживачів природного газу замовили послугу реконструкції у АТ «Сумигаз».

Газорозподільна компанія виконує роботи комплексно, якщо споживачу потрібно замінити котел, колонку або встановити додаткові газові прилади.

Частина споживачів використовують застаріле газове обладнання, яке не лише не енергоефективне, а й може наражати мешканців домоволодіння на небезпеку.

Реконструкція дає можливість запобігти цьому - вчасно провести заміну газових приладів. Для ефективності газової системи у будинку квартирі, необхідно враховувати індивідуальні характеристики приміщення та побутові потреби споживання.

Отримати фахову консультацію щодо реконструкції та індивідуального підбору газового обладнання клієнти можуть у 104.ua клієнтському просторі.

«Компанія надає послугу «під ключ» та пропонує газове обладнання за акційними цінами. Персональний менеджер супроводжує клієнта на усіх етапах – від підбору обладнання до його офіційного встановлення. Це дуже зручно, адже не потрібно витрачати час на вивчення технічних характеристик газового обладнання та пошук кваліфікованого майстра», - зазначають у «Сумигазі».

Здійснювати реконструкцію можуть виключно фахівці, які мають дозвіл на виконання газонебезпечних робіт. Адже самовільне втручання у систему газопостачання заборонене законодавством.

У «Сумигазі» надають послугу «під ключ», оскільки реконструкція передбачає кілька етапів: підготовку технічних умов та виготовлення проектно-кошторисної документації, виконання будівельно-монтажних робіт (демонтаж/монтаж), перевірка на міцність та герметичність газопроводу, прийом в експлуатацію і пуск газу.  

11:35 / 16 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події