В 2021р аварійники «Харківміськгазу» 15 тисяч разів рятували харків’ян від проблем з газом

Упродовж 2021р бригади аварійної служби «104» АТ «Харківміськгаз» відпрацювали близько 15 тисяч заявок від споживачів природного газу. Найчастіша причина звернень – наявність запаху газу.

Минулого року фахівці газової компанії локалізували понад 2 тисячі аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових газових мережах.

У період опалювального сезону та похолодання значно зростає навантаження на систему газопостачання.

«Щодня диспетчери служби «104» приймають у середньому близько 50 викликів від жителів Харкова. Але з настанням холодів кількість звернень зростає, оскільки власники осель частіше використовують газові прилади для обігріву та інших побутових потреб. Ігнорування правил безпеки призводить до аварійних ситуацій», - розповідає головний інженер Ігор Шухат.

Власники квартир та приватних будинків є відповідальними за стан внутрішньобудинкових газових мереж згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги», тому потрібно подбати про своєчасне проведення технічного обслуговування.

Для цього клієнт повинен укласти договір з компанією, яка має необхідні дозволи на подібні роботи.

Дотримання усіх правил безпеки використання газу в побуті дозволить уникнути неприємних ситуацій. Якщо ви відчули запах газу, слід припинити роботу газових приладів, перекрити газові крани та провітрити приміщення, а також викликати аварійну службу за номером «104».

15:55 / 18 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події