У січні-вересні аварійна служба «Дніпрогазу» опрацювала 11 тисяч викликів від споживачів

У січні-вересні поточного року аварійно-диспетчерська служба АТ «Дніпрогаз» відреагувала на 11 тис викликів від споживачів, з яких близько 7 тис стосувались наявних витоків газу з газорозподільних мереж.

Впродовж поточного року близько 66% заявок, оброблені диспетчерами АДС, були пов’язані з витоками газу, решта - з неполадками у роботі газових приладів.

Спричинити витоки блакитного палива у помешканні може самостійна заміна газового обладнання, втручання у систему непрофесіоналів, несправний технічний стан або використання застарілого обладнання, яке потребує капітального ремонту.

«Щодня диспетчери служби «104» отримують до сотні викликів від дніпрян . Проте більшу частину отриманих аварійних заявок можна було уникнути за умови проведення регулярного технічного обслуговування внутрішніх газових мереж споживачів», - зазначає в.о. технічного директора «Дніпрогазу» Сергій Матієнко.

Згідно з чинним законодавством, відповідальність за внутрішні мережі та їх технічне обслуговування, стан газового обладнання в приватних будинках та квартирах несуть їх власники.

Обрати підрядну організацію, яка буде виконувати комплекс робіт з технічного обслуговування, власники домоволодіння можуть на власний розсуд.

Головне, щоб виконавці робіт мали необхідні дозволи на роботи з газовим устаткуванням, відповідну матеріально-технічну базу та кваліфікований персонал.

«Дніпрогаз» пропонує мешканцям Дніпра та Дніпровського району подбати про власну безпеку до початку опалювального сезону та замовити комплекс робіт з технічного обслуговування власних газових мереж. Зробити це можна у 104.ua Клієнтському просторі на вул. Паторжинського, 24.

Персональний менеджер компанії надасть вичерпну консультацію та допоможе укласти договір.

Отримати додаткову інформацію можна в Контакт-центрі за номерами: (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104.

10:05 / 28 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події