У Харкові понад 90% споживачів природного газу не мають заборгованості за доставку газу

З початку року кількість відповідальних платників за послугу з доставки природного газу, яку надає АТ «Харківміськгаз», перевищила 90%.

Однак деякі споживачі ухиляються від сплати та накопичують заборгованість. З ними проводиться судово-претензійна робота, і вже у вересні близько 10 тис клієнтам компанії офіційно вручили претензії.

У разі відмови від сплати за доставку газу, справи боржників будуть передаватися до суду, де споживачі повинні, окрім суми боргу, сплатити також судовий збір та виконавчі витрати.

Своєчасна сплата за розподіл природного газу забезпечує безперебійну цілодобову роботу аварійно-диспетчерської служби «Харківміськгазу», яка попереджає та усуває аварійні ситуації задля безпеки мешканців міста.

Крім того, кошти, які сплачують харків’яни, йдуть на ремонт, модернізацію та підтримку в робочому стані газових мереж міста, а також на їхню капітальну реконструкцію.

Клієнти компанії, які ухиляються від сплати обов’язкових платежів, ризикують залишитися без газопостачання. Адже з 20 серпня 2021р, відповідно до Закону України №1657-IX знято мораторій на відключення споживачів, що мають заборгованості, від комунальних послуг.

Заборона на відключення буде дійсна тільки в регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Мінімальну вартість за доставку газу оплачують ті споживачі, помешкання яких відключене від систем газопостачання, споживачі, підключені до газопостачання, але які не використовують газ, а також споживачі, які використовують газ в обсягах, менших за визначені НКРЕКП.

Сплачувати за доставку необхідно до 20 числа кожного поточного місяця. «Харківміськгаз» дякує усім клієнтам, які своєчасно сплачують за послугу з доставки газу.

14:55 / 17 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події