У Дніпрі відкрили новий 104.ua клієнтський простір

31 грудня у Дніпрі відбулося відкриття нового 104.ua клієнтського простору.

Відтепер клієнти з лівого берега міста можуть скористатися усім спектром послуг з газопостачання за адресою: проспект Слобожанський, 96.

Новітній центр обслуговування споживачів природного газу облаштований у форматі відкритого простору. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який контролює усі етапи виконання замовлених послуг.

Обслуговуватимуть клієнтів 12 кваліфікованих спеціалістів. «Головна мета відкриття нових 104.ua клієнтських просторів – стати ближче до клієнтів. Персональні менеджери ТОВ "104.ЮА" надають комплексні консультації щодо приєднання до газових мереж, виконання реконструкції систем газопостачання, укладання договорів на постачання/розподіл природного газу, здійснення перерахунків за послуги з газопостачання, а також підбору та встановлення сучасного та енергоефективного газового обладнання», – розповідає начальниця управління клієнтського сервісу Дніпропетровського регіону Ірина Манько.

У приміщенні клієнтського простору встановлено два термінали самообслуговування 104.ua, впроваджено автоматизовану систему електронної черги, що сприяє оперативному відпрацюванню звернень клієнтів, функціонують зручні зони очікування, дитячий куточок та вбиральня.

Про вільних менеджерів у операційному залі клієнтів інформують електронні табло та голосові повідомлення. Адміністратор reception-зони допомагає клієнтам скористатися терміналом електронної черги та терміналами самообслуговування.

Новий 104.ua клієнтський простір на пр. Слобожанському, 96 працює з понеділка по п'ятницю, з 8.00 до 17.00, без перерви.

16:55 / 10 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події