У 2021р «Вінницягаз» 18 тис разів рятував клієнтів від катастрофи

У 2021р аварійно-диспетчерська служба АТ «Вінницягаз» виконала понад 18 тисяч заявок за викликом 104, що на 3 тис. заявок більше, ніж у 2020р.

Крім того, по всій Україні почастішали нещасні випадки, спричинені недотриманням споживачами правил безпеки при користуванні газом в побуті.

Зокрема, отруєння чадним газом, вибухи, пожежі та інші аварії, що несуть небезпеку для життя та здоров’я людей, руйнування будинків. Фахівці пов’язують таку тенденцію насамперед з несвоєчасним здійсненням власниками будівель та споруд технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, димових та вентиляційних каналів.

Газові мережі старіють, потребують ремонту, комплектуючі та ущільнюючі матеріали потребують заміни. Виникають витоки газу, що несуть небезпеку як для власника будівлі, так і для оточення.

Для належної роботи димові та вентиляційні канали також потребують періодичного фахового обстеження, очищення та обслуговування. Нажаль, далеко не всі споживачі дбають про стан мереж своїх будинків.

Як наслідок - близько 80 % усіх аварійних ситуацій виявлені газовиками на внутрішньобудинкових мережах. Своєчасне фахове обслуговування таких мереж згідно вимог чинного законодавства забезпечують власники або балансоутримувачі будівель та споруд. Послуга надається на договірних засадах спеціалізованими організаціями, які мають дозвіл на виконання таких робіт.

На 1 січня поточного року понад 40 тисяч споживачів газу Вінниччини уклали договори на технічне обслуговування мереж своїх будинків з «Вінницягазом».

Зокрема, про власну безпеку подбали 37,3 тисячі власників приватних садиб і квартир, 908 багатоповерхівок, 2,3 тис. підприємств, установ та організацій. У порівнянні з попередніми роками власники будівель і споруд, ОСББ та управляючі компанії все активніше долучаються, розуміючи, що належний стан мереж – це безпека та надійність споживання газу. Однак, багато споживачів все ще зволікають, наражаючи на небезпеку себе та близьких. «Вінницягаз» виконує увесь спектр послуг з обслуговування газових мереж будь-якого рівня складності, має кваліфікованих фахівців, обладнання та досвід. Наразі компанія пропонує послугу техобслуговування внутрішніх мереж приватних будинків та квартир на акційних умовах – всього за 300 грн. на рік. Перевагами такої пропозиції уже скористалися майже 18 тис споживачів», - зауважує директор з капітального будівництва «Вінницягазу» Микола Яременко.

«Вінницягаз» закликає споживачів не зволікати, забезпечити фахове обслуговування газових мереж у своїх будинках задля власної безпеки, безаварійного та безперебійного споживання газу. Замовити послугу можна в клієнтських просторах 104.ua.

09:25 / 21 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події