У 2021р «Дніпрогаз» встановив 35 нових ШГРП на 7,2 млн грн

Для забезпечення стабільного розподілу газу споживачам та підвищення рівня безпеки протягом минулого року фахівці «Дніпрогазу» встановили 35 нових шафових газорегуляторних пунктів RGC Production.

Загальна вартість виконаних робіт разом з обладнанням склала 7,2 млн грн. Сучасні ШГРП, вироблені на заводі RGC Production – це комплекс високоякісного газорегулюючого обладнання, яке оснащене приладами автоматики, італійськими регуляторами, а також системою багатоступеневого захисту.

Їх основна задача – мінімізація витоків газу та попередження виникнення аварійних ситуацій. Крім того, ШГРП забезпечують коректну та безпечну роботу приладів у будинках споживачів, регулюючи тиск газу. Фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам.

«Для модернізації зношеної газорозподільної системи міста у поточному році ми плануємо встановити ще 23 нові шафові газорегуляторні пункти. Обладнання забезпечуватиме сталий та надійний розподіл газу для майже 5 тис домогосподарств Дніпра та Дніпровського району», - розповідає в.о. технічного директора «Дніпрогазу» Сергій Матієнко.

Модернізацію обладнання технічні підрозділи «Дніпрогазу» щорічно проводять у рамках затвердженого державним регулятором Плану розвитку.

Усі роботи з модернізації та реконструкції системи газопостачання фінансуються за рахунок тарифу на розподіл блакитного палива.

Саме тому вчасна оплата споживачами послуг з доставки газу забезпечує комплексне проведення редизайну газових мереж у встановлені терміни.

Загалом у 2020-2021рр на території ліцензійної діяльності «Дніпрогаз» придбав та встановив 44 шафові газорегуляторні пункти виробництва заводу RGC Production.

17:50 / 24 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події