У 2021р через порушення техніки безпеки клієнти "Волиньгазу" 16 тис разів викликали аварійку

Упродовж 2021р до аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» надійшло понад 16 тисяч дзвінків. 90% викликів на номер 104 пов’язані з витоками газу у будинках, квартирах, під’їздах.

Основна причина - недотримання правил безпеки під час користування газовим обладнанням, їх самовільна заміна або установка, незадовільний технічний стан внутрішньобудинкових газових мереж.

Згідно з чинним законодавством України, відповідальним за стан внутрішньобудинкових систем є власник домоволодіння, керуючий або балансоутримувач багатоквартирного будинку.

Він має дбати про безпеку, уклавши договір на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Відповідно до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року, з 1 травня 2019р технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками, і суб’єктом, що має право на виконання таких робіт. "Волиньгаз" надає послугу з технічного обслуговування мереж на договірній основі. І кожен споживач може звернутись до газорозподільної компанії та укласти відповідний договір.

"Минулоріч у «Волиньгазі» послугу з технічного обслуговування замовило більше 5 тис клієнтів. Якщо споживач має укладений договір на технічне обслуговування, він звертається до наших працівників і вони оперативно надають йому професійну допомогу", - говорить технічний директор "Волиньгазу" Андрій Цибульський.

Послуга з технічного обслуговування від "Волиньгаз" включає:

• обстеження газової мережі на предмет витоків газу від вводу в будинок (квартиру) до газових приладів;

• приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

• перевірка герметичності футлярів в місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

• перевірка працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

• усунення витоків на муфтових з’єднаннях;

• технічного обслуговування газового обладнання.

Для укладання договору необхідно звернутись до 104.ua клієнтського простору із відповідною заявою. Договір укладається на рік.

10:15 / 21 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події