У 2021р 15 тис прикарпатців замовили собі обстеження газопроводів у «Івано-Франківськгазу»

У 2021р 15 тисяч споживачів газу подбали про безпеку і замовили в АТ "Івано-Франківськгаз" послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж.

Послуга технічного обслуговування газових мереж включає обстеження внутрішніх газопроводів на предмет витоків газу, приладовий контроль на щільність з’єднань, перевірку герметичності футлярів, змащування запірних пристроїв, усунення витоків на муфтових з’єднаннях. Такий комплекс робіт запобігає виникненню аварійних ситуацій та забезпечує належний технічний стан внутрішніх мереж.

«Майже у 80% помешканнях прикарпатців, де фахівці нашої компанії провели техобслуговування внутрішніх мереж, було виявлено витоки газу. Найчастіше, зазначають газовики, витоки знаходять на газових кранах і арматурі. Наявність витоків газу – пряма небезпека для життя і здоров’я людей», - констатує директор з капітального будівництва «Івано-Франківськгаз» Олександр Мандрик.

Відповідно до чинного законодавства, відповідальність за стан внутрішніх мереж та газового обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники.

Здійснювати технічне обслуговування можуть виключно спеціалісти, які мають ліцензію на проведення газонебезпечних робіт. «Івано-Франківськгаз» має необхідні дозволи та ліцензії на проведення робіт. Послугу технічного обслуговування виконують професіонали з багаторічним досвідом, у роботі використовують лише спеціалізоване сучасне обладнання.

Дізнатися детальну інформацію про послугу технічного обслуговування, отримати персональну консультацію та укласти договір на надання обраної послуги можна у найближчому 104.ua клієнтському просторі.

11:55 / 20 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події