У 2021р 13 тис клієнтів «Запоріжгазу» замовили техобслуговування газових мереж

З січня 2021р майже 13 тисяч споживачів газу подбали про власну безпеку, замовивши в «Запоріжгазі» послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж.

Щорічно з початком опалювального сезону та взимку зростає статистика виникнення аварійних ситуацій на внутрішніх газових мережах споживачів. «Для уникнення аварій та нещасних випадків споживачі мають систематично проводити фахове технічне обслуговування своїх газових мереж із залученням відповідних спеціалістів. На сьогоднішній день фахівці нашої компанії пропонують виконати комплекс робіт з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж клієнтів за фіксованою ціною, яка становить 300 гривень», - говорить директор з капітального будівництва «Запоріжгазу» Вікторія Абрамова.

Послуга про технічне обслуговування газових мереж «Запоріжгазу» включає обстеження внутрішніх газопроводів на предмет витоків газу, приладовий контроль на щільність з’єднань, перевірку герметичності футлярів, змащування запірних пристроїв, усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Згідно із законом, відповідальність за стан внутрішніх мереж та газового обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники.

Проводити технічне обслуговування потрібно не менше двох разів на рік із залученням спеціалістів, які мають ліцензію на проведення вибухонебезпечних робіт у газовій галузі.

Проведення цих робіт обов’язкова складова користування газом у побуті.

Такі дії направлені на безпеку споживачів газу та цілісність середовища.

Відповідно до чинного законодавства, «Запоріжгаз» має усі дозволи та ліцензії на проведення робіт.

Техобслуговування виконують фахівці з багаторічним досвідом, у роботі використовують лише спеціалізоване сучасне обладнання.

Дізнатися детальну інформацію про послугу з технічного обслуговування, отримати персональну консультацію у спеціалістів та укласти договір на техобслуговування внутрішніх газових мереж можна у найближчому 104.ua Клієнтському просторі.

16:25 / 30 грудня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події