У 2019-2021 «Вінницягаз» встановив 180 нових ШГРП на мережах Вінниччини

Для модернізації газорозподільних мереж регіону АТ «Вінницягаз» встановив за останніх 3 роки 180 сучасних ШГРП виробництва Львівського заводу RGC Production.

З них 30 у поточному році. Високоякісне обладнання регулює тиск газу в мережі та забезпечує стабільну подачу блакитного палива споживачам.

Пріоритетним напрямком роботи «Вінницягазe» є модернізація газових мереж, встановлення нового та заміна існуючого, морально застарілого обладнання на сучасне. Зокрема, за останніх 3 роки компанією встановлено 180 шафових газорозподільних пунктів виробництва Львівського заводу RGC Production. З них у поточному році - 30 одиниць.

При цьому 144 ШГРП встановлені на заміну застарілим зразкам за рахунок плати за розподіл газу. Решта - при нових газифікаціях за кошти замовників.

Обладнання ШГРП регулює рівень тиску газу в мережі, забезпечує його пониження та стабільну підтримку на необхідному рівні, запобігає стрибкам тиску. Фільтри ШГРП очищують блакитне паливо від механічних мікрочасток перед подачею його на газові прилади споживачів.

«Від роботи ШГРП залежить стабільний та безаварійний розподіл газу споживачам. Тому «Вінницягаз» використовує надійне обладнання кращих виробників», - зауважує директор технічний «Вінницягазу» Ігор Дорошенко.

Модернізація та редизайн газових мереж зі встановленням нового обладнання фінансується за рахунок тарифу на розподіл газу. Вартість встановлення одного ШГРП залежно від його потужності становить від 150 до 550 тис. грн.

Відтак, вчасна оплата послуги розподілу газу - запорука утримання газорозподільних мереж і споруд на них в належному стані, стабільної доставки газу кожному споживачу.

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, орієнтовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ.

Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тис фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн. споживачів газу.

09:15 / 23 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події