«Сумигаз» закликає клієнтів провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж

Спеціалісти АТ «Сумигаз» закликають клієнтів провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж.

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку, адже кожен витік у квартирі, будинку чи на підприємстві – це загроза людському життю.

Без регулярного обслуговування стан газових мереж погіршується, втрачається щільність і герметичність.

Відповідно до законодавства власник має дбати про обслуговування мереж не рідше ніж раз на рік.

Спеціалісти «Сумигазу» проводять фахове обстеження внутрішніх мереж для житлових будинків і квартир, а також підприємств області. Послуга передбачає обстеження мереж на щільність та герметичність за допомогою спеціальних приладів, ліквідацію виявлених витоків газу, необхідний ремонт, заміну ущільнюючих матеріалів та складових, які вийшли з ладу тощо.

Також проходить перевірка працездатності й змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах, усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Замовити послугу з технічного обслуговування внутрішніх мереж, отримати консультацію ви можете в клієнтських просторах 104.ua.

16:43 / 6 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події