«Сумигаз» проводить контрольне зняття показань лічильників у понад 355 тисяч споживачів

З початку року контролери АТ «Сумигаз» зафіксували більше 171 тис показань лічильників.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зняття фактичних показань забезпечує достовірність обліку в інтересах клієнтів. Наприклад, якщо споживач допустив помилку, передаючи показання, то розрахунок обсягу газу коригується до фактичних даних.

У середньому одному контролеру потрібно щомісяця відвідати близько тисячі домоволодінь регіону, в яких здійснюється облік газу.

«Наші контролери виконують карантинні вимоги, тому звертаємось до споживачів з проханням не вчиняти порушення і допускати контролерів до газових лічильників. Контрольні показання лічильників знімають періодично. Фахівці здійснюють фотофіксацію приладів обліку газу на мобільні телефони та миттєво передають показання до бази даних за допомогою додатку Мобайл-контролер», - говорить начальник відділу інспектування «Сумигаз» Наталія Тарасенко.

Не лише контролери фіксують показання лічильників газу. Це також може зробити слюсар, майстер або інший працівник газорозподільної компанії під час ремонту газового обладнання, при знятті лічильника на повірку тощо.

У «Сумигазі» рекомендують вимагати службове посвідчення фахівця газової компанії, яке містить фото та завірене печаткою підприємства, щоби уникнути шахрайства з боку сторонніх осіб.

Нагадуємо, що споживачі природного газу мають щомісяця самостійно фіксувати показання лічильника станом на 1-ше число та впродовж наступних п’яти днів передавати їх газорозподільній компанії.

Для зручності клієнтів діють онлайн-сервіси 104. ua – «Особистий кабінет» на сайті 104.ua, чат-боти 7104ua у Viber та Telegram.

16:25 / 1 березня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події