«Сумигаз» працює в посиленому режимі, відновлюючи зруйновані ворогом мережі

Газовики АТ «Сумигаз» працюють в посиленому режимі, відновлюючи зруйновані ворогом мережі, в небезпечних умовах повертають тепло в домівки. За час війни було відновлено газові мережі в понад 100 населених пунктах області.

Плата за розподіл газу – це кошти на ремонт газорозподільної системи Сумщини та заробітну плату для фахівців газових господарств, які працюють 24 години щодня.

Зупинка платежів – це загроза для безперебійної та безаварійної доставки газу до кожного з домоволодінь області, - наголошують в компанії.

Газовики постійно отримують слова подяки та шани від людей, і це їм допомагає самовіддано працювати, ліквідовувати аварії, проводити відновлювальні роботи на найбільш небезпечних ділянках.

У свою чергу «Сумигаз» висловлює вдячність усім, хто сплатив за послугу з доставки газу в березні.

"Ваша оплата – це єдина запорука ремонту газових мереж, що надзвичайно важливо в цих непростих умовах", - зазначають в компанії.

«Сумигаз» готовий до співпраці, розгляду будь-яких компенсаційних механізмів виплати заборгованості громадян за рахунок бюджетів.

Сьогодні країна стоїть єдиним фронтом у боротьбі з ворогом.

Газовики звертаються до всіх земляків, які мають можливість, зробити платежі: «Коли ви сплачуєте за розподіл газу, ви допомагаєте людям у зруйнованих містах і селах відновити інфраструктуру». 

Деталі у відео.

14:38 / 6 квітня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події