Стали відомі ціни на газ для населення у листопаді, у середньому зросли на 27%

Постачальники природного газу для побутових споживачів України починаючи з вечора 26 жовтня почали публікувати власні цінові пропозиції на листопад. У середньому ціни на природний газ для побутових споживачів у листопаді зросли на 27%. Про це свідчать розрахунки ExPro на основі опублікованих тарифів більшою частиною газопостачальних компаній. Газ для населення у листопаді постачають понад 50 компаній.

Згідно опублікованої інформації, ціни на природний газ у листопаді коливатимуться у діапазоні 6 – 8,96 грн/куб м (з ПДВ).

Найнижча ціна, як і минулого місяця, у ТОВ «Палівенерго». Компанія підвищила ціну для власних споживачів на 25% - до 6 грн/куб м. «Палівенерго» базується у м. Запоріжжя.

Найвища ціна у ТОВ «Запоріжгаз збут» - 8,96 грн/куб м. Ціна «Запоріжгаз збут» у листопаді зросла на 31% у порівнянні з жовтнем.

Найбільше зростання ціни зафіксовано у ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз» - 47% (до 7,92 грн/куб м). Натомість, ТОВ «Кіровоградська Обласна Енергопостачальна Компанія» у листопаді залишила ціни для власних споживачів на рівні жовтня – 6,36 грн/куб м.

З відкриттям ринку газу для населення у серпні ціни на природний газ у середньому зросли у 1,9 разів (ціни у листопаді у порівнянні з цінами у серпні).

Більшість газопостачальних компаній пояснюють зростання цін сезонним фактором початку опалювального сезону та зростанням цін на газ на світових ринках.

10:00 / 27 жовтня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події