«Рівнегаз» завершує підготовку 10,2 тис км мереж і обладнання до зими

Фахівці АТ «Рівнегаз» провели модернізацію та редизайн газових мереж, завершують заміну та ремонт обладнання для безперебійної доставки газу в осінньо-зимовий період.

У 2021р компанія спрямувала майже 25 млн грн інвестиції у газорозподільні мережі Рівненщини для забезпечення безаварійної роботи системи газопостачання в осінньо-зимовий період.

З кожним роком зростає кількість мереж, що потребують ремонту. Адже газорозподільну систему почали будувати ще в 60-х роках минулого століття.

Спеціалісти «Рівнегазу» проводять модернізацію газогонів та газового обладнання для безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання області.

«Готуючи газові мережі до опалювального сезону, спеціалісти нашої компанії модернізували 67 шафових газорегуляторних пунктів. Усі ШГРП замінили на сучасні аналоги виробництва RGC Production. Здійснено заміну 46 запірних пристроїв. Проведені роботи забезпечать безперебійну доставку природного газу в зимовий період для майже 266 тис. клієнтів Рівненської області», - говорить технічний директор «Рівнегазу» Олександр Климчук.

В процесі підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці «Рівнегазу» провели комплексне приладове обстеження 9,3 тис км газових мереж. Також ліквідували майже 340 витоків газу.

Також фахівці газорозподільної компанії здійснили заміну 5,3 км газопроводів, капітальний ремонт 31 анодного заземлення та 27 станцій катодного захисту, що захищають газові мережі від корозії.

Як зазначають у «Рівнегазі», Інвестиційна програма 2021р відповідає принципам довгострокової стратегії кампанії, а заходи з модернізації підвищать надійність й безпеку експлуатації газорозподільної системи області.

Всі ці роботи виконуються за рахунок коштів за розподіл природного газу. Тому, «Рівнегаз» дякує клієнтам, які своєчасно розраховуються за послуги із розподілу природного газу та просить споживачів не зволікати із розрахунками в майбутньому. .

14:15 / 11 жовтня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події