10 тисяч закарпатців наробили боргів перед «Закарпатгаз Збутом» на 67 млн грн грн

4% клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»)  мають прострочену понад 2 місяці заборгованість за газ в розмірі понад 1 тис грн.

Загальний борг цих 10324 споживачів складає більше 67 мільйонів гривень.

«Найбільше боргують за спожитий газ мешканці Ужгорода та Ужгородського району (25% від загальної заборгованості), Виноградова і Виноградівського району (19%) та Мукачева і Мукачівського району (близько 17,5% від загальної заборгованості). У свою чергу, найкращий рівень розрахунків за останні півроку – в громадах Перечина та Великого Березного (понад 131%). Ми вдячні клієнтам, які розуміють, що вчасні розрахунки за газ є запорукою його стабільного постачання, та злагодженій роботі усіх сервісів ТОВ «Закарпатгаз Збут»», - зазначає директорка компанії Вікторія Томинець.

У «Закарпатгаз Збуті» вкотре звертають увагу клієнтів, що сплачувати за спожите блакитне паливо потрібно щомісячно до 25 числа.

Незважаючи на прийнятий владою мораторій на відключення боржників у період карантину, ТОВ «Закарпатгаз Збут» має право стягувати прострочену заборгованість в судовому порядку.

У такому разі, окрім суми боргу, боржник оплачує судовий збір, інфляційні втрати та 3% річних від суми заборгованості.

14:23 / 22 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події