Онлайн платформою 104.ua користуються 111 тис клієнтів «Рівнегазу»

З початку року «Особистий кабінет» на сайті 104.ua зареєстрували майже 50 тис споживачів газу, а загальна кількість користувачів онлайн-сервісу сягнула 111 тис, що становить майже 43% від загальної кількості клієнтів АТ «Рівнегаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Втім у період карантину рівняни продовжують активно долучатись до використання дистанційного онлайн-сервісу. Так, щомісяця до онлайн платформи приєднуються в середньому від 5 до 10 тис клієнтів. 16 листопада 2020р на сайті 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа для споживачів газу.

Вона відкриває клієнтам унікальні онлайн-сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку. Однією з головних переваг, що відтепер працює в оновленій системі, стала можливість оплати за газ та його розподіл в «один клік».

Таким чином, зарахування коштів за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощадити на комісії банківської установи.

«У цьому році можливості «Особистого кабінету» на 104.ua були суттєво розширені. Нині створено можливість управляти особовими рахунками в різних газових компаніях з одного акаунта, незалежно від їх місця розташування. Неабиякою перевагою є опція приєднання до одного акаунту до 25 особових рахунків. Нова мультифункціональність системи 104.ua дає клієнтам можливість піклуватись про своїх близьких з будь-якого куточка України. В умовах пандемії, це досить зручно та безпечно», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу «Рівнегазу» Олександр Ващук.

Інтерфейс «Особистого кабінету» на платформі 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

Для майже 100 тисяч споживачів газу в Рівненській області, які зареєстрували «особистий кабінет» 104.ua на колишній платформі, нові можливості стали доступні автоматично. А клієнти, які виявлять бажання створити особистий кабінет, можуть обрати зручний для себе спосіб реєстрації - за номером телефону або е-mail.

Ці інноваційні рішення доступні з будь-якого девайсу і дозволяють уберегтися від зайвих контактів в громадських місцях, а також дають можливість потурбуватись про близьких.

13:20 / 25 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події