Обрати нового постачальника газу можна у Джек

«Джек - Пульт управління будинком» з початку листопада дозволяє змінити постачальника газу онлайн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами компанії, зміна постачальника безкоштовна і займе не більше ніж 10 хвилин. Для цього потрібно:

  1. Зареєструватися у платформі ДЖЕК (безкоштовно);
  2. Натиснути на «Зміна постачальника газу»;
  3. Заповнити необхідні дані;
  4. Відправити заявку та наступного місяця очікувати на квитанцію за новим тарифом.

«Останні події з пандемією COVID-19 лише наголосили на необхідності якнайшвидшого запровадження інноваційних рішень в сфері управління багатоквартирними будинками. Тож протягом останніх місяців команда розробників, разом з професійними управителями, головами правлінь ОСББ, експертами галузі об’єднали зусилля і впровадили онлайн-платформу, яка виступає своєрідним пультом управління багатоквартирними будинками для мешканців та управителів і є безкоштовною для користування. ДЖЕК — це онлайн-платформа, яка спрощує взаємодію між мешканцями та управляючою компанію», - зазначили в компанії.

Партнерами проекту виступають Асоціація управителів житла, Інститут муніципального менеджменту, Фонд розвитку та інновацій ЖКГ, Нафтогаз, ПриватБанк, iPay, Fedoriv Group, Verter Digital, Rock IT.

За даними платформи, ДЖЕК вже використовує понад 2,5 тис мешканців, 31 управляюча компанія у 20 містах України.

Детальніше про ціни на газ у різних постачальників та новини галузі можна дізнатися у Спецтемі ExPro «ГАЗ ДЛЯ НАРОДУ».

10:50 / 6 листопада, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події