На Закарпатті нагородили переможців акції «Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки»

Близько 7,5 тис закарпатців стали учасниками новорічної акції від ТОВ «Закарпатгаз Збут» під назвою «Вигравай 1000 грн на газ або теплі подарунки».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Акція тривала з 5 до 30 грудня 2020р. Учасниками акції стали всі, хто сплатив рекомендований платіж за газ у грудні 2020 року. Тридцять переможців було обрано 31 грудня за допомогою сервісу random.org.

Серед призів від ТОВ «Закарпатгаз збут» були 10 сертифікатів на газ по 1000 гривень, 10 пледів і 10 термокружок. Крім того, додатково серед 30-ти переможців було розіграно 3 сертифікати інтернет-магазину ROZETKA, вартістю 2000, 1000 і 500 гривень.

За підсумками розіграшу переможцями стали краяни з різних районів Закарпаття, зокрема Ужгородщини, Мукачівщини, Берегівщини, Тячівщини та Хустщини.

«Дуже приємний сюрприз. Коли подзвонив чоловік і повідомив, що ми виграли 1000 гривень на газ і ще тисячу – на покупки в онлайн-магазині, то спочатку не повірила. Але сьогодні прийшла і отримала подарунки від «Закарпатгаз Збуту». Я дуже задоволена», - розповіла мешканка села Холмок, що на Ужгородщині, Аніта Кривка.

«Радісно стало на душі, коли почув, що виграв подарунок. Хтось думає за старших людей. Тепленький плед – якраз мені підходить», - сказав Михайло Юришинець із села Баранинці. За словами т.в.о. директора ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмили Сібулатової, компанія продовжуватиме проводити акції для своїх споживачів.

«Приємно не тільки отримувати, а й дарувати. Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь в новорічній акції від «Закарпатгаз Збуту» Нехай тепло та енергія будуть з вами весь наступний рік!», - зазначила Людмила Сібулатова.

10:55 / 15 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події