На Вінниччині відкрили 3 клієнтські простори 104.ua у новому форматі

Наприкінці грудня на Вінниччині свої двері відкрили три нових 104.ua клієнтські простори. Нові центри у новому форматі зустрічають споживачів газу в Іллінцях, Могилеві-Подільському та Томашполі.

Загалом по області функціонують 16 таких центрів. Комфортні, сучасні та доступні – для зручності споживачів. Новий компактний формат клієнтських просторів — це рішення для невеликих населених пунктів.

Центри розраховані на обслуговування 9 - 13 тис. споживачів. Тут працюють по два фахівці. Такі простори роблять доступними послуги газових компаній навіть у найвіддаленіших куточках регіону. Загалом на Вінниччині функціонують 16 клієнтських просторів 104.ua. Відтак, споживачам значно зручніше вирішувати свої «газові» справи.

 

«Тут можна придбати сучасні газові прилади — котел, водонагрівач, плиту, лічильник, сигналізатор загазованості чи модем дистанційної передачі даних. Крім того, замовити послуги технічного та сервісного обслуговування, подати заявку на реконструкцію або підключення до газових мереж, подати показники газового лічильника, провести звірку по особовому рахунку тощо» - наголошує начальник Вінницького управління клієнтського сервісу ТОВ «104. ua» Алла Гнатюк.

Приміщення центрів сучасні, просторі та світлі. Для комфорту відвідувачів у кожному центрі облаштовані місця для очікування, вбиральня, кулер з водою, та інші зручності. Передбачені термінал самообслуговування «104.юа» та платіжний.

10:25 / 5 січня 2022

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події